reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

stan podgorączkowy 37

jak dlugo można odczytywać podwyżśzoną temperaturę jako objaw ciąży

  • ciąża

    Głosów: 0 0,0%
  • inne

    Głosów: 1 100,0%

  • Wszystkich głosujących
    1
Dołączył(a)
20 Październik 2016
Postów
8
witam, mam od dwóch tygodni temperaturę 37 st czasem mniej czasem więcej, a do miesiączki jeszcze daleko....po za tym mam objawy takie jak ogólne rozbicie, zmiany apetytu, zmęczenie, zawroty głowy, czy mogę być w ciąży?
test robiłam ale wyszedł negatywny
mam pytanie czy taki stan podgorączkowy utrzymujący się od 2 tyg można traktować jako objaw ciąży? nie jestem przeziębiona
proszę o odpowiedź
 
reklama
To nie stan podgorączkowy jest znakiem ciąży, a przedłużająca się faza wyższych temperatur (jaka nie wiesz nie obserwując się)... Szczerze wątpię, zwłaszcza, że do miesiączki daleko (ile?) ;) Pozostałe objawy to może być wszystko i nic.
Sprawdź beta hcg, a jeśli to nie ciąża to zrób badania jak wyżej.
 
Ja nigdy nie miałam w ciąży podwyższonej temperatury... a ciąża to ciąża czyli dwie kreseczki na teście... pozostałe objawy bardzo indywidualne... U mnie wymioty od 5 tygodnia do 22 tygodnia 16 kilo mniej co chwile szpital... wstręt do jedzenia picia...
 
Ja nie kumam skoro dalej wmawiasz sobie ciaze mino negatywnego testu to go powtórz tak trudno? ?
Albo idz na bete.
Ja nie kumam tego mierzenia temperatury trochę nie teges:p
 
Szukając na necie podwyższona temperatura to pierwszy pewny objaw ciąży jeśli utrzymuje się od 2-3 tyg. Taką zwyżka tempie świadczy o progesteronie natomiast neg test ciążowy zaledwie na początku po zapłodnieniu może być negatywny ze względu niskiego hcg. Moje pytanie znaczyło czy od dwóch tygodni może być już ciąża
 
reklama
Do góry