reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

stan podgorączkowy 37

jak dlugo można odczytywać podwyżśzoną temperaturę jako objaw ciąży

  • ciąża

    Głosów: 0 0,0%
  • inne

    Głosów: 1 100,0%

  • Wszystkich głosujących
    1
reklama
To nie stan podgorączkowy jest znakiem ciąży, a przedłużająca się faza wyższych temperatur (jaka nie wiesz nie obserwując się)... Szczerze wątpię, zwłaszcza, że do miesiączki daleko (ile?) ;) Pozostałe objawy to może być wszystko i nic.
Sprawdź beta hcg, a jeśli to nie ciąża to zrób badania jak wyżej.
Już 2 tyg mam zwyżkę tempki a do @ tydzień
 
Szukając na necie podwyższona temperatura to pierwszy pewny objaw ciąży jeśli utrzymuje się od 2-3 tyg. Taką zwyżka tempie świadczy o progesteronie natomiast neg test ciążowy zaledwie na początku po zapłodnieniu może być negatywny ze względu niskiego hcg. Moje pytanie znaczyło czy od dwóch tygodni może być już ciąża

Skok temperatury jest w czasie owulacji. Zazwyczaj następuje ona ok. 14 dni przed @ (nie wiem jak u Ciebie... jakie masz cykle? do @ masz jeszcze tydzień...) Kiedy było współżycie, w którym dniu cyklu? ;)
Jaką masz podstawową temperaturę?
 
współżycie było w 7 dniu cyklu, owulacje mam zawsze ok 9,10 dnia, teraz jeż bodajże 19 dzień zwyżki temp. raz mam 36,7 a raz 37, 37,5, @ powinnam mieć wczoraj, ale to różnie bywa pewnie dostanę ciotę :(
 
A jak mierzysz? Kiedy?
Coś za duże skoki jak na ew. fazę wyższych i ciążę, ale kto wie. bete zrobiłaś?
 
Do góry