reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Agniecha jestem:)Wczoraj zasnęłam nad bb. Napisalam caly post a umiescilo mi tylko 2 zdania grr Malus dzięki ze mnie usunęłaś z listy. Będę cos wiedzieć to mnie dopiszesz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hejka
U nas zimno, wietrznie, paskudnie.
Przytulanka nie było, test owu dalej negatywny, może dzisiaj wyjdzie, jak nie to i tak M dopadnę. Może tak na zaś , na zapas:-D
Miłego dnia
 
Olka ja bym poszla na beta hcg i do lekarza ale ja jestem po przejsciach i u mnie takie krwawienia oznaczaly ze zaczyna sie dziac cos dziwnego.
 
Hej może wy mi pomożecie i powiecie co się dzieje, mam cykle 28 dniowe owulacja przypadła na 14 stycznia wiem bo wtedy bolą mnie jajniki. Od 11 do 15 stycznia mocno z mężem się staraliśmy. Okres powinnam dostać 28 stycznia, dostałam 27 bardzo nikły. Wczoraj wypadł mi wielki jakby czop i trochę mocniej zaczęłam krwawić ale nie długo bo od popołudnia zupełnie nic i dziś tez nic., a okres u mnie trwa zawsze 6-7 dni. Do tego zawsze mnie boli gdy go mam i to bardzo a teraz nie bolało wcale. Zrobiłam wczoraj test nic nie wyszło od razu ale jak spojrzałam by wyrzucić go do kosza po jakims czasie pojawiła się słaba druga kreska. wiem ze testów nie odczytuje się po takim czasie. Ale nie wiem co się dzieje

Olka - Potrafisz opisać ten czop? Najlepiej zrób badanie z krwi w odstępie 2 dniowym. Leć jutro, no i w poniedziałek. Trzymam kciuki.

Iwo - test owulacyjny wyszedł mi w 17 dc rano, a zadziałaliśmy wieczorem. Skok tempki miałam w 19 dc, więc zakładam, że owu była w 18 dc, czyli mw tak jak lekarz wczoraj określił, patrząc na wielkość pęcherzyka ciążowego (3,5 mm).
 
reklama
Do góry