reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Ja bardzo chętnie oglądam Wasze fotki, bo jestem na etapie wykańczania mieszkania. Może któraś kobietka jeszcze doda zdjęcia? :-D

U nas łazienka w 70% skończona. Czekamy za kuchnią i chyba jeszcze poczekamy.
 
reklama
Anula przetlumaczylam sobie ten twoj napis na scianie... fajny jest !! :-)

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi... :tak:

p.s Anula moge sobie podkrasc twoj napis na scianie?
 
Ja już też uciekam Dziewczynki! Jutro inne Panie pokażą nam jak mieszkają :tak:

Fajnie, że tak się zakumplowałyśmy Dziewczynki i więź między nami się zacieśnia. Dziękuję, że mam Was! :blink:

Ja jutro idę do pracy, nie ma bata! Chorobo a kysz! :wściekła/y:

Słodkich snów Dziewczynki! I pamiętajcie mój napis z salonu :-) To moje motto i wy też się tego trzymajcie, bo miłość jest najważniejsza! :tak:

Olusia- no peeewnie, bierz!
 
Nio ja tez sie juz polozylam do lozeczka ale jeszcze nie spie.. he he w sumie nie chce mi sie jeszcze spac.. ja nocny marek jestem hi hi
 
Olusia a ja dziś spać nie mogę, męż w delegacji i tak jakos samej w łozku dziwnie. Przed chwila nawet skończyłam przeszywac kartke na zamówienie - energia mnie rozpiera, gorzej bedzie rano hehe
 
witam z rana :tak:

wprawdzie do pracy nie idę, ale wstałam mężusiowi śniadanie do pracy zrobić....

jak na teraz to prawie przełykać nie mogę tak mnie gardło boli :-( i mówić tylko szeptem :-(

Anula sypialnia piękna i pomysł mi się podoba :tak:fototapeta świetna :tak: musisz mieć piękny dom jak takie cudeńka nam serwujesz.... Ty chyba bałaganu w kuchni nie widziałaś? Piękna :tak: i piekarnik masz zabudowany jak mi się marzy.... fajna łazienka i olbrzymi salon ech marzenie

ana za kolejny cykl, oby tym razem się udało :tak:

Maluś i jak na swoim? w końcu pewnie psychicznie wszyscy odpoczniecie :-D

Motylku zaraz będziesz w ciąży, bo to na pewno ostatni cykl starań :tak: fajna kuchnia :tak:

a ja mam 5 storczyków, dwie róże, 3 guzmanie (świeżo rozsadzone), kalanchoe, japończyka, 2 skrzydłokwiaty i kawę :tak:jeszcze muszę sobie od mamy przywieźć anginkę i będzie komplet :tak: kiedyś miałam dużo fiołków, ale alergolog kazał mi się ich pozbyć, bo ziemia w nich lubi pleśnieć, a ja jestem na grzyby i pleśnie uczulona :-(

blair piękna :tak:mi się z mężem marzy blat kamienny w kuchni.... i odkąd mam płytę nie chce żadnych palników gazowych w kuchni takie moje widzi mi się :-D łazienka super :tak:

Asia fajny tatuaż :tak:motylek z motylków :tak:fajny pomysł z tą półeczką nad wanną :tak:

Cyntia i Anula nie martwcie się dla swojej spokojności dziś poszukam lekarza (ale raczej nie uda mi się znaleźć gdzieś w okolicy bliższej czy dalszej ginekologa-endokrynologa) i się gdzieś umówię, mąż trochę kręci nosem, ale powiedział, że jak chce mogę iść :tak: wczoraj nie pisałam, bo tak się źle czułam, że poszłam do łóżka....

Cyntia nie kłamię, ale wiem, że Bochenek jest złym ginekologiem, więc nie wiem czy zaufałabym mu jako endokrynologowi....
dobrze ja wracam do łóżka odezwę się później :tak:
 
Dżem dobry :-D

Mychunia dziękuję :) używałam płyty przez pół roku jak wynajmowaliśmy mieszkanie i powiedziałam że nigdy więcej, specjalnie szukałam palników :)
 
reklama
Dzień dobry z rana. Sorki że ponawiam pytanie ale wczoraj chyba nikt go nie zauważył. Czy jest jakaś różnica w teście owulacyjnym jeśli nie ma żadnej kreski a jeśli są dwie z tym że ta testowa jest słabsza, Testuje od wczoraj i nie znam się w ogóle na tym
 
Do góry