reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Czesc dziewczyny, witam z rana. Ja już po badaniach. Jak beda wyniki to zgłosze sie do forumkowych doktorek o interpretacje :tak:

Ale zescie napstrykały fotek...ale łałłłł jakie macie cudne mieszkanka/domy. Prześliczne wszystkie.
AsiaSzw
no tatuaz niczego sobie, szacun-Ty to musisz być ostra babka ;-)

Olka21
bez obaw rozpoznasz jak test bedzie negatywny, wtedy jedna kreska jest jaśniejsza od drugiej lub wogóle jej nie widać, a pozytywny dopiero wtedy jak obie są takiego samego nasilenia. Testy musisz robić przez kilka kolejnych dni pod rząd to będziesz widzieć róznice.

Miłego dzionka babeczki. Ja z niecierpliwością czekam na wyniki badań.
 
Hej dziewczynki ja tez sie witam.
Blair tez spac nie moglam wczoraj jakas faza ksiezyca hyba nie sprzyja.
Gabis ;-) dziekuje i od razu dementuje nie jestem ostra babka :-) poprostu ulielbiam tatuaze, ten bardzo mi sie spodobal ale gdyby byl mniejszy to wszystko by sie zlalo , a ze zrobilam go z konkretnego powodu to przez cale zycie ma byc wyrazny i przypominac dobre decyzje.

Anulka jak obiecalam wstawiam kuchnie, sypialnie i saluuuuunnn ;-)

Milego dnia. Ja sie odezwe jak sprawdze wyniki bo wczoraj nie bylo :-(
 

Załączniki

  • 1391582865322.jpg
    1391582865322.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 40
  • 1391582901248.jpg
    1391582901248.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 40
  • 1391582918501.jpg
    1391582918501.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 41
  • 1391582944972.jpg
    1391582944972.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 39
AsiaSzw widać, że mieszkanko bardzo przytulne, a ta wydzielona sypialnia na paletach-bajer. Strasznie mi sie cos takiego podoba. A ile Ty masz przetworów :szok: Twoje chłopaki to szczęściarze:tak:
 
Asia kuchnia super najbardziej mi się lampa podoba :tak:łóżko na paletach też fajne widziałam wiele ciekawych pomysłów :tak: salon mały, ale świetnie urządzony :tak:

znalazłam w Żorach ginekologa-endokrynologa lub endokrynologa w Bielsku lub Skoczowie
 
Ostatnia edycja:
Olka- jeśli masz już jaśniutka to testuj parę dni pod rząd i zauważysz jak ciemnieje:) jeśli będziesz miała kolor kreski taki jak kontrolnej albo ciemniejszy to jest pozytywny:) nie martw się jak już się pojawia jaśniejsza to do ovu coraz bliżej :)
 
Olka- jeśli masz już jaśniutka to testuj parę dni pod rząd i zauważysz jak ciemnieje:) jeśli będziesz miała kolor kreski taki jak kontrolnej albo ciemniejszy to jest pozytywny:) nie martw się jak już się pojawia jaśniejsza to do ovu coraz bliżej :)
dziękuje za naprowadzenie mnie bo ja zupełnie zielona jestem tyle co czytałam na jakiś forach opinie.
 
Mychunia ja mialam Tsh 3,98 i normalny lekarz stwierdzil ze jest ok bo miesci sie w normie. Dla pewnosci poszlam do endokrynologa i on stwierdzil ze nie jest dobrze i kazal zejsc tak do 1,5. Podobno taki powinien byc poziom dla kobiety planujacej ciaze. Teraz biore leki i co 3 miesiace kontroluje hormony.
 
Witam z rana:-)

Piszecie, że trudno Was ogarnąć. Widziałam, że chwalicie się fotkami mieszkań. Niektóre z Was to kuchnie maja wręcz ogromne - fajnie. Ja nie miałam warunków by taka mieć. Chodź z swojej mimo że mała jestem zadowolona;)
AsiaSzw co do tatuażu to podziwiam jak nigdy nie miałabym odwagi:) łózko z palet ciekawy pomysł:-)

Agniecha gratuluje bety:-) pewnie już tu nie zaglądasz, ale bardzo się ciesze że to jednak fasolka:-)

Anula ja planuje umieścić jakąś sentencje na ścianie ale w sypialni

Ja dziś kolejny dzień na popołudnie, dopiero środa a ja mam juz dość. Do tego spałam dziś krócej bo bez męża jakoś trudno było mi zasnąć. Do tego od niedzieli mamy zepsuta zmywarkę i ciągle sa jakieś naczynia do mycia - tak sie przyzwyczaiłam że nie zmywam że teraz mam problem :szok: A ci z serwisu maja oddzwonić na zgłoszenia do 3 dni, pewnie 3 dnia dopiero zadzwonią ehh

Iwo odezwij sie co u Ciebie?

Malus jak na nowym mieszkanku?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny ja mam juz moje wyniki, słabe okropnie
Tsh 0,8
Lh 6,8
Estradiol 400
Fsh 4,9

jedynie estradiol jakos w miare, wszystkie w fazie owulacyjnej. Lh brak to i owu brak. Jestem załamana troche, i juz mnie sters bierze bo dzis endo mnie czeka. Wczoraj humor super ale dzis juz sie boje.
 
Do góry