reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Nie no troche sie martwie bo przu kazdym pojsciu do toalety mam krew ze sluzem a jak nie to moze jakis polip czy cos ale nigdy tak nie mialam
 
Lało i to porządnie.

Pogłówkowałam troszkę, sprawdziłam wczesniej robionego pit-a, poprawki i wysłałam. W końcu :happy: Zwrot to część za rower który M sobie zażyczył.

Robie mój makaron ze szpinakiem.
 
Jołasia - mi mama opowiadała, że zaczęło się u mnie od 3 roku zycia. Co miesiąc regularnie się zaczynało. Pierwszy objaw – ziewanie, i takie mulenie w głowie. Jak się rozkręca to dochodzą mdłości. No i dochodziło do wymiotów. Po ilu ja lekarzach się najeździłam z rodzicami… najpierw myśleli, ze to zatrucie i dawali mi jakieś żołądkowe krople i leki… Później jak byłam starsza leczyli mnie w szpitalu na zapalenie błony śluzowej żołądka (bo miałam faktycznie ale to ma co 5 osoba a ja brałam leki od zatrucia co miesiąc więc pewnie od tego to miałam). No i nic to nie dało. Jeździliśmy do homeopatów, do pana z „Ręce które leczą”, piłam balsam Szostakowskiego, popularnego „grzybka”, siemię lniane i masę innych ziół. W końcu ktoś powiedział, że może to migrena tylko z żołądkowymi dolegliwościami. I faktycznie. Jak zaczynam mieć pierwsze objawy „ziewania” i ból głowy biorę zawsze tabletkę od bólu głowy i rapacholin. I przechodzi po pewnym czasie….Co to do końca jest to nie wiem. Ale skoro lekarze nie wiedzieli to chyba musi tak zostać.
Iwo – super :tak:
Dziewczyny – umówiłam jutro G na badanie nasienia w klinice leczenia niepłodności. Tam mają pokoik specjalny, lepiej zawsze niż w łazience…
Mam nadzieję, że mój G nie będzie protestował, już mi obiecał zrobić badanie, ale chyba nie spodziewa się że to już jutro. Ale tak pomyślałam, że ostatnio i tak abstynencja u nas była i alkoholu nie pił to pasuje idealnie. Cena 80 + 50 zł za posiew …
 
A dziewczyny zaraz was nadrobie mam pytanie jestem 2 dni po okresie i plamie chyba to normalne nie jest miala ktoras tak?

ja tak miałam nie raz i nie dwa; dwa dni lekkie plamienie, potem dwa dni normalnego okresu i dzień-dwa znowu plamienie; nie masz przypadkiem jakiegoś mięśniaka albo polipa ?? ja tak miałam właśnie przy mięśniaku :tak:
miłego dnia wszystkim życzę :-)
 
jussastar ja też tak myślę, że to migrena w pełnym wydaniu. Jak byłam mała miałam podobne objawy ale mineło. Odezwało się jak brałam anty więc odstawiłam po jakimś czasie i mineło. Wróciło po wstrząśnieniu mózgu. Mózg dostał takiego porządnego kopa, że teraz to już nic nie pomoże, nie dość, że mam migrenę id zbyt prostego kręgosłupa szyjnego, to jeszcze to. Po wstrząśnieniu coś walnęło w hormonach i się zaczęło. Ujawniła się tarczyca, bo tak bywa, ze w skutek stresu, chorób itd może ujawnić się choroba autoimmunologiczna. Jak zaczęłam leczyć tarczycę, to stopniowo wraz z regulowaniem sie tarczycy zaczęła wyłazić na wierzch migrena. Migrena z wszelkimi objawami.

Jeszce makaron wrzucę do szpinaku i gotowe.

Pranie się pierze, później następne, Jak powysycha to ręczniki jeszcze mam do wstawienia ale to chyba nie dzisiaj.
 
reklama
Jołasia, makaron ze szpinakiem (i u mnie z kurczakiem) - pycha; uwielbiam :tak: smaka mi powyższym postem narobiłaś, ale u mnie dzisiaj spaghetti - też lubię :-)
 
Do góry