reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Aschlee, jeżeli chodzi o dziewczynki, to żeby nie zapeszać na razie jest ok :) A co do mnie, to niżej w poście napisałam, że denerwuje się moją @. Jeżeli chodzi o humorek, to miałam lepszy dopóki moja siostra nie zadzwoniła (druga SIOSTRA) i mnie trochę wkurzyła, ale nie chce o tym tu pisać. Dziękuję, że się pytasz :* A jak u Ciebie? Jak Twoja mała? :*
 
reklama
U nas zimno i byle jak, byłam w mieście to raz padało raz nie. Kupiłam sobie nową wełnę i bedzie jakis słodki sweterek. Jak naucze sie z tableta na forum do posta zdjęcia wstawiać to wrzucę.

Od rana boli mnie noga, z tyłu łydka jak chodzę. Oosmarowałam masciavenożel i dalej boli. Teraz to już nawet jak siedzę.
 
Malus moze po @ idz do gina niech sprawdzi czy wszystko w porzadku.A siastra sie nie denerwuj..wiem ze latwo powiedziec ale czasem nie warto bo to i tak nic nie zmieni a tylko Twoje zdrowie na tym cierpi.U mnie w porzadku Corcia zdrowa na szczescie.
 
No własnie, że nie za bardzo. Miałam tą temperaturę podwyższoną i bardzo pociłam się w nocy ale nie zwracałam uwagi na nogę. Jak po maści nie przejdzie to kierunek lekarz. Przy okazji mri na sciegno znalezli przetokę żylno tętniczą. Obawiam, że mogło się odezwać.
 
Oj to może być jednak coś od żyły. Mam zimniejszą stopę w tej nodze. Zaraz wkładam ją do gorącej wody. Może się to rozgoni. Luteiuna doprawiła swego?
 
Mychunia jak tam?????? nie trzymaj w niepewności..

Asieńko we wtorek ide na wizyte i juz sie boje ale dam rade.. poza tym w sobote idziemy ogladac mieszkanie ,stwierdzilismy ze starczy juz na wynajmie mieszkać , chcemy własne 4 katy.. zobaczymy jak to bedzie wygladało..
 
reklama
dziewczyny wróciłam :tak: przyjęła mnie nie o 15:15, a po 17, ale najważniejsze, że przyjęła :-D mam 6,5 cm szczęście, które się prawidłowo rozwija i serduszko mu bije :-)

P1030085.jpgP1030086.jpgP1030087.jpg

przepraszam za jakość zdjęć
 

Załączniki

  • P1030085.jpg
    P1030085.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 47
  • P1030086.jpg
    P1030086.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 52
  • P1030087.jpg
    P1030087.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 57
Do góry