reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dzieki Dziewczynki!
Gośka- hihi, taaak, dzisiaj będzie palenie w piecu. Chociaż wodę ciepłą w kranie po nich będę miała na 2 dni. :laugh2:
 
reklama
ja po obronie kupiłam 2 warki strong w puszce i przy niech właśnie niszczyłam i była bardzo zadowolona z tych porządków, taka mocccc
 
Lalka- :-(

Gabis
- ja na ten moment mam dawkę 125 mg, przed ciążą miałam 50 mg. Niestety w ciąży zapotrzebowanie mocno rośnie i trzeba systematycznie zwiększać dawki. A byłaś z tymi wynikami, które dzisiaj napisałaś u endo? Teraz Gabis koniecznie co miesiąc musisz badać TSH FT3 i FT4.
 
reklama
Do góry