reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Asia ja brzucha raczej nie mam jeszcze. Moze troszke zaokraglony tak w dole. Ale ciuchy jeszcze wszystkie nosze.
 
Asiu z córka start 58kg finisz 67kg, teraz start 56kg ;-) wtedy najwięcej zebrałam 5-6 mies. teraz tez już się zatrzymało chyba, a czuje się duża ale to sprawa bardziej cycków bo ponad 100 już mam D/E :baffled: nie lubię ich w takiej formie
 
No kochana rozwojowa jestes. Ja jesli chodzi o cycki to juz 2 rozmiary z 75b na 80d wskoczylam. Ale niestety tak bola ze bawic sie nimi nie da :-(
Ja z mojego brzuszka jestem mega zadowolona. Jupiii
 
Asiu mnie tez juz brzuch wywalilo, az sie wszyscy pytaja.
Gabis najwazniejsze ze masz leki, szybko zbijesz Tsh i bedzie ok, w pozostalych nie pomoge bo mialam w normie.
 
O Gochson jak sie ciesze :-) moj Szym to jak paw dumny chodzi jak mi tak widac ten brzucholek hihi. Jak sie czujesz? Pracujesz??
 
Witajcie!

Gabis-
cholera, TSH za wyyysokie! Konieczna wyższa dawka leku natychmiast! A antyTPO wysokie świadczy o tym, ze Kochana masz przewlekłe zapalenie tarczycy, to jest choroba Hashimoto. Ja też na to choruje. Koniecznie do endokrynologa pędź!

Ewelinka- brzusio cuuudo!

Lalka- ściskam kciuki!! Musi się udac!

Mychunia
- gratuluje pierwszych mocniejszych kopków!

A ja już po obronie, wynik celujący :laugh2: Za kciuki bardzo dziękuje, bo się mocno przydały. :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry