reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Laleczko
Przykro mi ale mam nadzieje ze sie uda i to juz niedlugo. Choc wiem jak to brzmi.... eh takie zycie nasze staraczek. Trzymam kciuki!!!

Anula
Gratulacje :-)

Majdaczek
Ale ja bardziej sie stresuje w pracy niz jakbym w domu byla.
 
Hejka. W koncu mam chwile.
Podczytuje Was regularnie ale nie mam jak pisac z pracy.
Asia rosniecie!! Super :)
Goska ja wlasnie slyszalam ze przy drugiej ciazy brzusio szybko widac. Mam nadzieje ze ja sie troche poukrywam bo nie chce zeby u mnie wiedzieli tak od razu... choc wiele osob sie juz pyta kiedy drugie hehe
Lalka przykro mi bardzo...
Gabis niewesolo z tymi hormonami. Dobrze ze jestes pod opieka lekarza. Jak synek?
Anula serdecznie gratuluje!!! Ja teraz robie uzupelniajace i od wrzesnia siadam nad praca dyplomowa. Bede sie bronic (jak sie uda zafasolkowac teraz) dopiero po porodzie. Ale po angielsku hehe
Nie wierze posta mi wcielo!!!!!
 
Ostatnia edycja:
hej kochane - oficjalnie już na L4 :-D i co najważniejsze nie musze leżeć plackiem żadnych przytulanek, ćwiczeń i forsowania sie. Łożysko sprawdzamy za 4 tygodnie.
Jeszcze jutro na trochę się zaloguje i pomogę koleżance.

Laleczka - a może lepiej do in vitro podejść, moja kumpela miała jedna inseminacje i lekarz stwierdził że szkoda przedłużać. Zdecydowali się na in vitro, pierwsze podejście i rodzi za 2 tygodnie.

Gosia - ja mam 100cm w najszerszym obwodzie co do kg to ja się nie wypowiadam :rofl2:

Anulka - ty zdolniacho!!!!

Ewelinka - pięknie wyglądacie :tak::tak::tak:

Buziole dla wszystkich :-******
 
Asiu - co tydzień w środę robimy fotki brzusia do domowego archiwum. Jutro obiecuje się ładnie ubrać i pochwalić.
 
reklama
Do góry