reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Wiecie co dzis leb sobie zrylam bo za duzo czytalam o problemach przy zajsciu w ciaze i musze powiedziec ze MAM DOSC!!!:-:)':)-:)'(
Tak dobrze mi szlo i w jeden dziem zniszczylam to....
Musze sobie poukladac i wkuwac w glowe ze ja juz niechce dziecka itd..przyjamniej niebedzie bolalo ze niezajde w ciaze....jeden glupi dzien i tak mi namieszal:-(!!!!!
Dobranoc
 
reklama
Hej:-)


Julia teraz mogę powiedziec, praca będzie polegala na kierowaniu biurem w anglojęzycznej firmie;-)


Julia przykro mi, ze negatyw kochana.. ja bardzo dobrze wiem co przezywasz, wiem jak to boli i jak się człowiek czuje..mialam zalamania z tego powodu, ale w penym momenci wrzuciłam na luz i stwierdziłam, ze to najlepsze wyjscie, bo tak jest mi łatwiej to przezywac, czasem placze jak nikt nie widzi, nie mowie o tym, ale tak jest (ale szybko ustawiam sie wtedy do pionu) czasem sa momenty, ze nie chce mi się wstac z lozka, ale wtedy biore się w garść i staje do pionu, by walczyc dalej… zajęłam się szeregiem roznych rzeczy, ostatnio szukałam pracy, mniej o tym mowie, ide na spontan, mniej o tym mysle i wierze, ze każdej z nas się uda, każdej bez wyjatku, tylko musimy dłużej poczekac niż inne, ale się uda


Jugoslawa i do Ciebie tez kieruje te slowa wyzej, wiem, ze to nie jest proste, wiem… ale chociaż nasza droga jest uslana cierniami to wiem, ze zostanie nam to wynagrodzone, dlatego się smieje, daje piers do przodu i ide dalej i zyje pelnia zycia, korzystam z zycia.. tak latwiej.. zobaczysz, ze los nam to wynagrodzi. Bardzo dobrze, ze poszlas na usg i wyczulas sytuacje

Lux kochana na Twoja szwagierke to brak mi slow i tak jak Missiiss napisałam- ona jest jakas tracona;-)


Joasia wow kochana ale u Was bialo, u nas spadlo odrobine śniegu, ale w w Warszawie, bo w mojej miejscowości lal deszcz, wiec pogode okropna mamy i ciagle pochmurno:eek:



Missiiss podobno kazda kobieta w ciazy ma inaczej, jedna chudnie i przybiera malutko, a druga przybiera wiecej, niektóre traca wszystkie dodatkowe kilogramy przy porodzie. Najwyraźniej Ty kochana należysz do tych, które malo przybieraja, ale grunt, ze maluszek się pieknie rozwija:tak:



Aschlee za Ciebie tez będę zaciskac kciuki, aby było dobrze:tak:


Tinus sliczny brzuszek, odwiedzaj nas czesciej kochana:-) jestes nasza nadzieja :-)

Jugoslawa wypad do kina zawsze fajny, my tez planujemy w najblizszym czasie ;-)

Ja dzis caly dzien poza domem, musialam pare rzeczy zalatwic przed ponidzialkiem. My niedawno wrocilismy, bylismy na kolacji n apizzy z okazji mojej nowej pracy, mily, romantyczny wieczor ;-), a teraz ide go troche pomeczyc i spalic tych kalorii:-)

Dobrej nocy :-)
 
dobry
Padalam w pracy na ryjka a tam tyle badan do zrobienia. Jeszcze sprzet padaczka i pracuj tu normalnie, bezstresowo. Jakby kierowik chcial na jutro jakies dane to musi poczekac bo wszystkiego nie dalo sie zrobic.

Julia - dziś 16dc. Pregnyl w 14dc i bole zaczely sie juz kilka godzin po pregnylu. A jeszcze taka dawka bo 15 tys jednostek. 3 opakowania. Ble ble ble. Tak to daje popalic. Jak sie ogarniesz dojdziesz do siebie to moze napisz cos o doktorach z Poznania. Ja tam nieobeznana a na necie tez za wiele nie pisza. U nas jeden albo dwuch endo-ginekologow. Zaden nie zna sie za dobrze na hormonach. Potrafia spartaczyc stymulacje.

Bialo, bialo. Mrozik. I snieg nadal uklejony na galazkach. Teraz wielka mgla.

Milego dnia
 
Hej Kochane :) miałam boski poranek mmm. Jugosława-ja za swojego lekarza płace 150 zł. Ale jest wart tej kasy. Jolasia współczuję bólu :/ Julia Asch jak u Was?
 
reklama
A szwagierka szła wczoraj dwa razy po południu do sklepu i myślicie, że zajrzała? Spojrzała się w okno i tyle :( mam ją gdzieś. Tylko przykro mi, że się tak zachowuje.
 
Do góry