reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

lux: nie, nie. Nie chcę zmieniać, tylko chcę wziąć od swojego numer telefonu albo jakiś inny kontakt. Ja dzisiaj na usg byłam u obcego, bo mój terminów nie miał. Ten z dzisiaj nie chciał ze mną dyskutować za bardzo, bo nie był prowadzącym. W sumie dobrze, bo co lekarz to inne może być podejście i wtedy pacjent dostaje bzika i jest skołowany.
 
reklama
Dobra za tydzien w sobote mam lekarza z pakietu...czytalam czym sie zajmuje i nieplodnoscia, problemami z zajsciem...patrzylam ma opinie wiec niema duzo ale same pozytywy wiec co mi szkodzi...dam mu czas z 2-3 miesiace jak nieda rady to wroce do swojego;-) i bede blagac o hsg!!!
 
Jugosława dzięki :D zgrabna hmmm ja wiem...dzisiaj kolezanka do mnie na uczelni "ale sie najadłaś...masz taki duży brzuch" hahahha mysłałam że padne...:-D była 10 rano a ona twierdzi, że może obiad na śniadanie zjadlam :-D
Jullia może u Cb bd tak jak u nas...20.10 @ oraz wyniki nasienia...28.10 1 wizyta w klinice...15.11 II wizyta a ja juz w ciązy byłam bo 19 test pozytywny!! mąż nawet leków brać nie zaczął aby witaminki łykał....cykl w którym całymi wieczorami ryczałam okazał się szczęsliwy....może dlatego że nie wierzyłam...bo jak można było mieć nadzieje...BÓG pokazał mi ze to on ma we wszystkim ostateczne i ostatnie słowo i dla niego nie ma rzeczy nie możliwych... więc ja wierze że każdej się uda...:tak:
 
Tinus no naprawde niechce sie wierzyc;-) oby @ przyszla do tej soboty a najlepiej byc po...jestem ciekawa co powie:-D
Pacjentki pisaly ze o wszystko sie wypyta, wyslucha...
 
Oj, ale mnie brzuch napierdala. Nie wiemjak w pracy wyrobie. Ostatnio to dopiero po dwuch diach bolal a teraz juz na nastepny dzien. Okropnosc. Nie wim ale mam wrazenie ze conieco duzo tego tam w srodku naroslo i z tad teraz ten bol. Mam nadziej ze taka duza dawka pregnylu peknela wszystkie urosniete pecherzyki by nic hie przeroslo.

Dobranoc.
 
Jolasia to terax masz srodel cyklu?


Aschlee jak sie czujesz? Jak sadzisz jestes w ciazy? Jedli tak to za ktorym razem sie udalo?
 
Ostatnia edycja:
lux: ja swojego gin mam w pakiecie z zakładu pracy TŻ, a że zakład pokrywa część to my jakieś grosze płacimy. Dzisiejszego lekarza miałam poza abonamentem i płaciłam 110 zł.

julia: no i fajnie. Zawsze to inne spojrzenie i nowe podejście. A jeszcze jak w pakiecie to już w ogóle super. Ja swojemu też jakiś limit czasowy muszę założyć :D

tinuś: normalnie zasiałaś w nas optymizm :D To racja, że jak człowiek na maksa odpuści starania to mu psychika wraca do równowagi i organizm od razu lepiej działa.

jołasia: współczuję dyskomfortu, a jednocześnie trzymam kciuki za pięknie pękające pęcherzyki i za żołnierzyki :) Oby ten cykl okazał się szczęśliwym :) &&&&&& Trzymaj się tam w tej pracy.

Ja właśnie z kina wróciłam. Byliśmy na "Carte Blanche" z Chyrą. Podobał mi się, ale jakoś bez większego "wow" po wyjściu. Ja to lubię jak filmy mnie tak w fotel wbijają trochę. Mogę polecić, bo kino na dobrym poziomie :)

Dobrej nocy ;)
 
reklama
Cześć :)


Jazza, gratuluję! Super, że tak szybko udało Ci się coś znaleźć :)

Aschlee, mam nadzieję, że jednak ten lek będzie refundowany...

Julia, oby nowy lekarz się sprawdził :)
 
Do góry