reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Może to PCOS, ale zawsze myślałam że przy pcos pęcherzyki są, ale nie pękają...

A może konsultacja u innego gina?
 
Mam pcos i io. Brałam po jednej tabletce przez 4 cykle, potem po dwiie tabletki przez 2 cykle no i teraz znów jedna przez jeden cykl, bo nie chciał ryzykować więcej, bo ponoć clo pół roku się bierze, a to już 7 cykl był. Teraz ryzykuje jednak...kazał znów brać po dwie, 8 cykl. Będziemy wtedy na wakacjach...
 
Ja nie mam wcale...

Ja tez nie mialam. Jak to powiedzial na poczatku roku: jajniki mi wysiadly. Kazal brac clo 3x1 tab. Zaszlam po 1 cyklu (poronilam). Zostalo mi clo, wiec po kilku miesiacach wzielam po 1 tab. bo myslalam ze wystarczy (Na darmo) . W nastepnym cyklu wzielam na "wlasna reke" znowu 3x1 i zaszlam. Tylko ze znowu poronilam. Teraz mi znowu przepisal. czekam na okres. Teraz bede brala 4 raz ale w odstepach kilku miesiecznych wiec chyba tragedii nie ma.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie chyba znowu cień cienia....
 

Załączniki

  • 1470253902581.jpg
    1470253902581.jpg
    57,1 KB · Wyświetleń: 73
reklama
A może któraś z Was zna się na prawie pracy. Chodzi o to czy jeśli dostanę wypowiedzenie z przyczyna czy bez przyczyny zwolnienia to czy muszę je od razu podpisać? Czy mogę wziąć do domu przeczytać i oddać za dzień lub dwa?
I czy jest jakiś sens iść po poradę do prawnika w razie jakby nie było podanej przyczyny?
Jesli sie nie mylę to nie musisz podpisywać żadnego porozumienia. Ale mogą chcieć zebys podpisała potwierdzenie ze wręczyli ci to pismo. Bo ważna jest data wręczenia.

Bertha cień może jest, może nie.
Mam spaczenie od starań i zawsze coś widzę.
Ale tak na marginesie to w wielu testach jak się podswietli to widać gdzie ta druga kreska być powinna.
Nom, takze to na razie nic nie znaczy - choc nie miałam na wczesniejszych testach takiego cienia w tym cyklu.
Ale raz juz mnie testy z takim cieniem zrobiły w bambuko.

Ja już po wizycie.... Czekałam 1.45 żeby dowiedzieć się, że endometrium 2mm, jajniki puste... (Leki nic nie dają).
Ojej.. :( ile brałaś tego clo? Moze juz napisałaś a ja nie doczytałam.
 
Do góry