Ann_
Fanka BB :)
Może to dlatego ja nie placilam, no byłam prywatnie. Ale to i tak tylko 120zl a nie 100€Ja chodzę na NFZ i odpłatne badania będę miała tylko właśnie te pierwszego trymestru i potem trzeciego trymestru.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Może to dlatego ja nie placilam, no byłam prywatnie. Ale to i tak tylko 120zl a nie 100€Ja chodzę na NFZ i odpłatne badania będę miała tylko właśnie te pierwszego trymestru i potem trzeciego trymestru.
Praca fizyczna w zasadzie 8 godz na nogach ale poprosiłabym stanowisko do haftu emblematow a tam nic ciezkiego nie robi się. A mysle ze jakbym sobie co godz usiadla na 5 min to nikt by mnie nie zjadl.Nie czemu? Jak się czujesz na siłach i praca nie zagraża ciąży, to dajesz malenka![]()
W sumie to pracodawca ma obowiązek przystosować miejsce i warunki pracy dla ciężarnejPraca fizyczna w zasadzie 8 godz na nogach ale poprosiłabym stanowisko do haftu emblematow a tam nic ciezkiego nie robi się. A mysle ze jakbym sobie co godz usiadla na 5 min to nikt by mnie nie zjadl.
Kochany mazBylismy z mezem na zakupach, szukalam bluzy cieplej, bo u nas wieczory sa chlodne, nawet 2 st, a my lubimy posiedziec przed domem, znalazlam taka fajna, patrze M, mowie no nie, jak zwykle pech, a moj maz mowi, spokojnie, za miesiac bedzie w sam raz [emoji23]
Kochany maz
ja jestem ciekawa w jakim bede biegac;p
w pierwszej ciazy start byl od 60kg skonczylam na 86kg...
teraz odrzucilam cukier nawet owoce nieznacznie jem zeby ni tyc za duzo.
A to ja jadlam i kebaby, kinder bueno to pochlanialam i chalwe z biedry haha..To wyobraz sobie ze ja ponad 20 kg przytylam. A nie jadlam niewiadomo czego... startowalam z 55. Teraz startuje z 50.