reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Odebrałam dziś paczkę z apteki, także jestem przygotowana na kolejne cykle . Chcę spróbować zacząć też mierzyć temperature.
bardzo lubię Nordtesty, nigdy mnie nie oszukały, a są czule, przy becie 20 już mi pokazały 2 kreski
Mam, 169,80. To już po ptakach.. żałuję tylko że brałam ten duphaston. Mam tylko nadzieję że to się teraz samo oczyści i nie będzie trzeba łyżeczkowac.
bardzo współczuje. Przy niskich betach raczej powinno się samo oczyścić, ja gdy tylko skończyłam krwawić poszłam do gina na kontrolę i było czysto, starałam się myśleć o tym jak o spóźnionym okresie, chociaż na początku było ciężko, życzę dużo siły.
 
bardzo lubię Nordtesty, nigdy mnie nie oszukały, a są czule, przy becie 20 już mi pokazały 2 kreski
bardzo współczuje. Przy niskich betach raczej powinno się samo oczyścić, ja gdy tylko skończyłam krwawić poszłam do gina na kontrolę i było czysto, starałam się myśleć o tym jak o spóźnionym okresie, chociaż na początku było ciężko, życzę dużo siły.

O no to dobrze słyszeć że Nordtesty są ok bo właśnie skusilam sie na nie bo maja czułość 10 i do tego są mega tanie (w aptece internetowej Ziko kupiłam je za 2,60 zl za szt :)) więc pewnie będę częściej się w nie zaopatrzać :)
 
Maz zrobil badania nasienia i czy jak pójdę z tymi wynikami do ginekologa i jak beda w razie czego potrzebne leki dla meza to lekarz wpisze je na podstawie wyników badań bez obecności meza? (Dodam ze badania robione w klinice gdzie chodze do ginekologa).
 
Maz zrobil badania nasienia i czy jak pójdę z tymi wynikami do ginekologa i jak beda w razie czego potrzebne leki dla meza to lekarz wpisze je na podstawie wyników badań bez obecności meza? (Dodam ze badania robione w klinice gdzie chodze do ginekologa).
Raczej leki powinien wypisać androlog/urolog. Ginekolog raczej może zalecić jakieś suplementy ale raczej ja wolałabym, żeby czy suple czy leki wypisał androlog lub urolog. Jednak urolog/androlog nie przepisuje leków kobiecie tak ginekolog nie powinien mężczyźnie. :)
Ginekolog może teoretycznie tam powiedzieć czy jego zdaniem wyniki są ok czy nie są ok. Ale to my możemy same sobie stwierdzić patrząc na normy.
 
Raczej leki powinien wypisać androlog/urolog. Ginekolog raczej może zalecić jakieś suplementy ale raczej ja wolałabym, żeby czy suple czy leki wypisał androlog lub urolog. Jednak urolog/androlog nie przepisuje leków kobiecie tak ginekolog nie powinien mężczyźnie. :)
Ginekolog może teoretycznie tam powiedzieć czy jego zdaniem wyniki są ok czy nie są ok. Ale to my możemy same sobie stwierdzić patrząc na normy.
Ja wynikow nie odbieram aby nie czytać i sie nie nakręcac czytajac o nich na necie. Czekam na wizytę u lekarza.
 
Ja wynikow nie odbieram aby nie czytać i sie nie nakręcac czytajac o nich na necie. Czekam na wizytę u lekarza.
Nie trzeba czytać w internecie, na wynikach jest zaznaczone czy cos jest nie tak, strzałką w dół lub w górę. Ja tam na twoim miejscu bardziej bym się stresowała do momentu tej wizyty jakie te wyniki są. ;) Ale ja to ja, inaczej podchodzę do sprawy.
 
Nie trzeba czytać w internecie, na wynikach jest zaznaczone czy cos jest nie tak, strzałką w dół lub w górę. Ja tam na twoim miejscu bardziej bym się stresowała do momentu tej wizyty jakie te wyniki są. ;) Ale ja to ja, inaczej podchodzę do sprawy.
Tylko chodzi o to ze jeśli by bylo cos nie tal to bym sie nakręciła a tak to jest w miarę luz. Lekarka mjaca robić te badania powiedziała ze jeśli materiał pobrany od meza bylby slaby to by dzwoniła w przeciągu godziny. Nie dzwoniła wiec chyba nie jest zle.
 
reklama
@martoosia04 kochana, czy już się rozpakowalas? [emoji3]
Chodź na ten wątek to się dowiesz [emoji41][emoji16]

 
Do góry