reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
I to ze zdwojoną siłą :-)
W przyszlym tygodniu mężu ma nocki, ja popołudniową zmianę, to akurat będzie przed owulacją caly tydzień czasu na przytulanki :-) oby były owocne
No mój maz
I to ze zdwojoną siłą :-)
W przyszlym tygodniu mężu ma nocki, ja popołudniową zmianę, to akurat będzie przed owulacją caly tydzień czasu na przytulanki :-) oby były owocne
No mój mąż wraca 15 z Dani i przyjedzie akurat na okres ale ma być w domu 2 tyg to się zalapie na owulacje i też będziemy się bardzo dużo przytulać trzeba ten czas wykorzystać hihi
 
Wznowiliśmy udostępnianie naszej zrzutki, może uda się uzbierać przez rok czy dwa jeśli będą ludzie udostępniać i wpłacać nawet najmniejsze kwoty. Niby ta fundacja rozenkowej miała pomagać takim parom jak my ale póki co nic takiego nie widzę.

Szkoda ze tak ciężko jest dotrzeć do ludzi. Jakby sie chociaż dosłownie część Polaków, nawet z jednego większego miasta zmobilizowalo zeby wplacic chociaz po złotówce, to uzbieralibyscie szybciutko a co to jest złotowka dla kazdego, tyle ze nawet sie nie poczuje. Tyle zeby ludziom się chciało ta złotówkę chociaż przesłać.
 
Szkoda ze tak ciężko jest dotrzeć do ludzi. Jakby sie chociaż dosłownie część Polaków, nawet z jednego większego miasta zmobilizowalo zeby wplacic chociaz po złotówce, to uzbieralibyscie szybciutko a co to jest złotowka dla kazdego, tyle ze nawet sie nie poczuje. Tyle zeby ludziom się chciało ta złotówkę chociaż przesłać.
Myślałam nad wydrukiem ulotek, i plakatów ale zastanawiam się czy to przyniosłoby efekty... W ogóle to powinno być na fundusz... Dlatego robiliśmy podejście wyjazdu do Niemiec bo tam in vitro jest na fundusz ale wyszło jak wyszło. Może kiedyś spróbujemy, douczę się języka, może coś wypali. Ogólnie z mężem na tą chwilę zastanawiamy się czy on by że znajomym nie wrócił do rozmowy na temat pracy w de wyjazdowej. Może nie teraz już ale może za parę miesięcy.
 
Myślałam nad wydrukiem ulotek, i plakatów ale zastanawiam się czy to przyniosłoby efekty... W ogóle to powinno być na fundusz... Dlatego robiliśmy podejście wyjazdu do Niemiec bo tam in vitro jest na fundusz ale wyszło jak wyszło. Może kiedyś spróbujemy, douczę się języka, może coś wypali. Ogólnie z mężem na tą chwilę zastanawiamy się czy on by że znajomym nie wrócił do rozmowy na temat pracy w de wyjazdowej. Może nie teraz już ale może za parę miesięcy.

A myślałaś zeby zamiast ulotek bardziej spróbować skontaktowac sie z osobami dość popularnymi w temacie i w serwisach społecznościowych np mamaginekolog lub tego typu osoby i opisać sprawe i zapytać czy wspomogly by w udostepnieniu zrzutki. Zgodza się lub nie, ale moze warto spróbować, bo takie osoby mają daleki zasięg w ludziach a moze akurat chętnie pomogą kto wie.
 
reklama
A myślałaś zeby zamiast ulotek bardziej spróbować skontaktowac sie z osobami dość popularnymi w temacie i w serwisach społecznościowych np mamaginekolog lub tego typu osoby i opisać sprawe i zapytać czy wspomogly by w udostepnieniu zrzutki. Zgodza się lub nie, ale moze warto spróbować, bo takie osoby mają daleki zasięg w ludziach a moze akurat chętnie pomogą kto wie.
Robiłam już to. Oni mają tyle próśb, że jestem jedna z wielu więc oni to olewają. Pisałam do lokalnych gazet internetowych i cisza.
 
Do góry