reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja chodzę do szpitalnego laboratorium i płace 16 zł - wynik tego samego dnia w ciągu kilku godzin ☺️
Wow... U mnie w szpitalu beta 40 zł i następnego dnia trzeba sobie jeszcze przyjechać po wynik, bo nie ma online. Może i dobrze, że tak drogo, bo jakbym miała za 16 zł, to bym pewnie biegała codziennie od 8 dpo 😂
 
Wypoczęta? Nabrałaś sił?

Mam nadzieję, że wrzesień to będzie nasz miesiąc! 🤞🤞🍀🍀
No powiem szczerze, ze nietsety nie, bo mieliśmy przeprowadzkę i 2 wesela :D więc chyba teraz bardziej odpoczne, jak rozpakujemy kartony. I nawet na starania nie bylo chęci za bardzo, bo tacy wypruci jesteśmy... Więc ten miesiąc raczej małe szanse. Ale trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny!
 
Wow... U mnie w szpitalu beta 40 zł i następnego dnia trzeba sobie jeszcze przyjechać po wynik, bo nie ma online. Może i dobrze, że tak drogo, bo jakbym miała za 16 zł, to bym pewnie biegała codziennie od 8 dpo 😂
8 dpo nie biegam ale jak szykuje się impreza to 10-12 dpo się zdarzało 😂 faktycznie wolę iść na betę niż robić testy z moczu - krótka piłka 😂
 
Hejka 😘
Ja od jutra 4 cykl z menopurem. I dokładamy znowu lamette.
Cykl trwał 23 dni i był kompletnie nie udany. Nie było pęcherzyka, nie było owulacji, nie było lutealnej to i @ przyszła jak sobie chciała. Ogólnie dupa.
No ale trzeba starać się dalej 🙂

Spokojniej nocy dziewczyny 😘
Jesteśmy w podobnej sytuacji, ja dzisiaj zaczynam 3 cykl z aromkiem, cykl trwał 26 dni, bez pęcherzyka, bez owulacji i ogólnie psia dupa ;)

Ja już tracę po mału nadzieję, że to się uda, zaczynam czytać o in vitro 🤷🏻‍♀️ Na pewno nie będę czekać i leczyć się np 3-4 lata, mam 31 lat i chcę mieć więcej niż jedno dziecko.. jak się nie uda naturalnie to będę próbować inaczej. Ale nie poddaję się tak czy inaczej :)
 
reklama
Cześć, mialyscie rację ciąży nie ma. Byłam ponownie u ginekologa. Mam przerośnięte endometrium, którego żaden wcześniejszy lekarz nie widział.. Dostałam calutka listę badań. Lekarz twierdzi, że niestety ale zajść nie mogę bo cykle najprawdopodobniej są bezowulacyjne. Do tego PCOS i IO. Wykończę się.
 
Do góry