reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

U mnie 1 dc 😥 Właśnie byłam w wc a tam przykra niespodzianka.. testy ciążowe perfekcyjnie sprawdzają się u mnie do wywoływania @. Już któryś raz.. a teoretycznie do @ miałam jeszcze z 5 dni.. do tego jutro mam wizytę u gina i nie wiem co teraz zrobić, iść czy nie iść. Ale czekałam za nią 2 miesiące więc głupio rezygnować.. co radzicie?
idz. to lekarz... po co tracic czas i znowu czekac..
 
reklama
U mnie 1 dc [emoji26] Właśnie byłam w wc a tam przykra niespodzianka.. testy ciążowe perfekcyjnie sprawdzają się u mnie do wywoływania @. Już któryś raz.. a teoretycznie do @ miałam jeszcze z 5 dni.. do tego jutro mam wizytę u gina i nie wiem co teraz zrobić, iść czy nie iść. Ale czekałam za nią 2 miesiące więc głupio rezygnować.. co radzicie?
Przykro mi [emoji45]
Trzymam kciuki za listopad!
 
Dzisiejsza sytuacja u mnie - Dziwny zaróżowiony śluz i ból brzucha jak na okres . Owulacja za kilka dni 🧐 Na nic nie liczyłam . Co to może być ?
 

Załączniki

  • 1895208E-33DB-4F1C-8FAF-DFF78E41D317.png
    1895208E-33DB-4F1C-8FAF-DFF78E41D317.png
    311,7 KB · Wyświetleń: 81
Na co Ci to?
Pierwszy raz słyszę żeby baba narzekała ze ma za duże piersi [emoji85]
Oj uwierz jak bolą plecy, ramiona i grawitacja na biust działa to niestety zaczyna się narzekać
Kochana uwierz można.Ja mam mały obwód a miska szok.W pierwszej ciąży miałam ogromny biust przy obwodzie 70 cm moja miska była J😱 Teraz mam obwód 65 miska F lub G.
Ja bez ciąży mam 70 I kostium kąpielowy nawet 65 J, niby pod biustem więcej ale jak kupię biustonosz 75 albo 80 to mam zapięcie na karku bo piersi ciągną.
 
Ostatnia edycja:
Ja dzisiaj zdycham, po prostu umieram[emoji58] wymiotowalam i ból głowy niemillosierny. Czuje się jakby nie ktoś przeżył i wyplul. Cycków mi zaraz eksploduja tak bolą [emoji58] Do @jeszcze tydzień A że mnie takie rzeczy się dzieją [emoji848]
 
Ja dzisiaj zdycham, po prostu umieram[emoji58] wymiotowalam i ból głowy niemillosierny. Czuje się jakby nie ktoś przeżył i wyplul. Cycków mi zaraz eksploduja tak bolą [emoji58] Do @jeszcze tydzień A że mnie takie rzeczy się dzieją [emoji848]
Objawy obiecujące [emoji16]
Też poproszę [emoji6]
 
reklama
Do góry