reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Skąd on może być pewny tego? Lepsze takie grube do ciąży niż za cienkie przecież. Na Twoim miejscu nie poddawałabym się złym myślom póki okres nie przyszedł:)
A ja nie znam nikogo kto miał plamienie implantacyjne.
Do @ jeszcze było 9 dni jak sprawdzał i mówi, że widzi że niedługo @ i mówił o endo że tez na @. Wczoraj się podłamałam a dziś sama nie wiem co myśleć.

Nie wiem czy tak gadają bo tak trzeba czy co...
 
Ja nie miałam żadnego plemienia. Moim akurat objawem implantacji były 3 dniowe migreny. I kilkusekundowe dość ostre klocie w podrzuszu [emoji4] I to wszystko [emoji4] reszta objawów jak przed okresem [emoji4]
No właśnie słyszałam różne opinie, dlatego dopytuje. Bo wśród znajomych większość twierdziła, ze bylo[emoji2370][emoji2370][emoji2370]. Stad tez zastanawiało mnie czy fsktycznie czy nie, no przecież nikomu nie zajrzę tam i nie sprawdzę [emoji15][emoji23][emoji16][emoji16]
 
Na pewno ten link? [emoji848]
Na pewno :) Mnie od razu przekierowuje.

 
reklama
Ja mialam, ale poronilam [emoji19]
No właśnie słyszałam różne opinie, dlatego dopytuje. Bo wśród znajomych większość twierdziła, ze bylo[emoji2370][emoji2370][emoji2370]. Stad tez zastanawiało mnie czy fsktycznie czy nie, no przecież nikomu nie zajrzę tam i nie sprawdzę [emoji15][emoji23][emoji16][emoji16]
 
Do góry