reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Chciałabym pojechać na izbę tylko bardzo się boję tego co usłyszę. A 3 tygodni do kolejnej wizyty nie wytrzymam . Pojadę dziś tylko nie wiem co mam powiedzieć żeby mnie zbadali ? Że ustały objawy że się niepokoje ? Czy coś nawymyslac ?
Tak, powiedz, że masz potwierdzoną ciążę, jakie miałaś objawy do tej pory i że nagle wszystko ustało i że w takiej sytuacji lekarz kazał Ci się zgłosić na izbę i że bardzo się martwisz, że stało się coś złego. W razie potrzeby wykłócaj się - muszą Cię przyjąć bo jest weekend i do lekarza się nie dostaniesz ani na badania.

Wiem, że się boisz, ale szkoda nerwów a z drugiej strony lepiej wiedzieć teraz niż za jakiś czas, jak np. dziewczyny mają rzadko USG na początku ciąży i jest poronienie zatrzymane w 6 tc w one się dowiaduja o tym w 10 tc czyli już prawie pod koniec I trymestru. To jest straszne. Nie mówię oczywiście, że u Ciebie coś złego się dzieje, ale trzeba to sprawdzić i mimo strachu lepiej wiedzieć moim zdaniem.
 
reklama
Tak, powiedz, że masz potwierdzoną ciążę, jakie miałaś objawy do tej pory i że nagle wszystko ustało i że w takiej sytuacji lekarz kazał Ci się zgłosić na izbę i że bardzo się martwisz, że stało się coś złego. W razie potrzeby wykłócaj się - muszą Cię przyjąć bo jest weekend i do lekarza się nie dostaniesz ani na badania.

Wiem, że się boisz, ale szkoda nerwów a z drugiej strony lepiej wiedzieć teraz niż za jakiś czas, jak np. dziewczyny mają rzadko USG na początku ciąży i jest poronienie zatrzymane w 6 tc w one się dowiaduja o tym w 10 tc czyli już prawie pod koniec I trymestru. To jest straszne. Nie mówię oczywiście, że u Ciebie coś złego się dzieje, ale trzeba to sprawdzić i mimo strachu lepiej wiedzieć moim zdaniem.
Wiem też wolę wiedzieć teraz Niż za 3 tygodnie . Zwłaszcza że u mnie ryzyko poronienia jest naprawdę duże. Pojadę ,nie wiem co będzie Ale boję się tego najgorszego aż łzy mi się cisną jak o tym myślę. Ale pojadę jakoś wieczorem. Dam znać .
Ps czy większość z dziewczyn już jest na 2 połowie staraczek ?
 
Wiem też wolę wiedzieć teraz Niż za 3 tygodnie . Zwłaszcza że u mnie ryzyko poronienia jest naprawdę duże. Pojadę ,nie wiem co będzie Ale boję się tego najgorszego aż łzy mi się cisną jak o tym myślę. Ale pojadę jakoś wieczorem. Dam znać .
Ps czy większość z dziewczyn już jest na 2 połowie staraczek ?
Daj znać koniecznie i właśnie myślę, że na tym drugim wątku, bo już chyba większość dziewczyn się przeniosła, bo tu cicho :) Trzymam kciuki i postaraj się być spokojna dopóki nie wiesz co i jak!
 
Daj znać koniecznie i właśnie myślę, że na tym drugim wątku, bo już chyba większość dziewczyn się przeniosła, bo tu cicho :) Trzymam kciuki i postaraj się być spokojna dopóki nie wiesz co i jak!
Pojechałam Ale powiedzili ze do 6.08 nie ma izby bo jest remont jakoś psychicznie się poddałam o stwierdzilam że poczekam do poniedziałku i pójdę prywatnie
 
Hej dziewczyny. Mam problem od kilku dni nie czuje żadnych objawów ciąży , piersi przestaly bolec, wszytsko minęło . Kilka dni temu dowiedziałam się że kariotyp męża jest nieprawidłowy ;( nie wiem jescze co o jak dopiero za tydzień będę wiedziała . Chciałbym zrobić usg Ale dzisiaj już nigdzie mnie nie przyjmą. Strasznie się martwię chce mi się płakać
Ja objawy raz miałam raz nie. Tak na zmiane.. Może nie dzieje się nic złego. Przytulam
 
reklama
Do góry