reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ktoś pisał żeby nie używać słowa staraczek, a moim zdaniem przyszłe mamy to jakbyśmy były już w ciąży??
Więc może zostawmy dwie propozycje, jeszcze będzie pięknie i nadziejki??
Mi obie opcje odpowiadają. I zdecydowanie są to dwie najlepsze. :) niech się wypowie reszta, może właśnie między tymi dwoma opcjami, Nadziejki i jeszcze będzie pieknie :) i zobaczymy jutro :)
 
reklama
Dziewczyny niech to będzie cokolwiek. Ale bez roku. Nie piszmi roku, bo jak czas pokazał byłyśmy niektóre na 2019, 2020 i niestety ale przypuszczam że któreś z nas.... A na pewno ja :D zostaną do 2021. A potem głupio to wygląda. ... :p
Racja..
Ok
Fajterki
Nadziejki
Jeszce będzie piekniej

Najpozniej jutro każda pisze która opcje Wy iera, zliczymy głosy i będzie wiadomo :D
Ja się z tym prześpię 😂
Dobrej nocki Fajterki 😁
(spodobało mi się to określenie :d)
 
Też myślałam o tym żeby każda przypomniała coś o sobie :)
Ja jestem za jeszcze będzie pięknie jakby tu było jakieś głosowanie czy coś :D
Jestem też za tym, zeby na początku nowego forum każda napisała w skrócie co jej jest ile ma lat i ile się stara bo większość znamy ale nie wszystkie....
Zgadzam się że bez roku :)
Dziewczyny niech to będzie cokolwiek. Ale bez roku. Nie piszmi roku, bo jak czas pokazał byłyśmy niektóre na 2019, 2020 i niestety ale przypuszczam że któreś z nas.... A na pewno ja :D zostaną do 2021. A potem głupio to wygląda. ... :p
Dodamy Cię do wątku prywatnego.
Zerkam tu do Was od czasu do czasu, ale widzę, że rozkręciłyście wątek na nowo ;) spróbuję trochę nadrobić i nadal Was odwiedzać, choć z nieco mniejszą częstotliwością. Jakoś się przyzwyczaiłam, lubię wiedzieć, co u Was ;)

W ogóle to aż z wrażenia ten post napisałam nie na tym wątku, co chciałam ;)
 
reklama
Do góry