reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Dzień Dobry,
Dziewczyny szybkie pytanie... Jestem aktualnie w 23 dc (cykle zwykle 28 dni) owu szacuje na 12-13 dc. A dziś kolejny już dzień odczuwam nudności, pierwsze jakieś 2 dni wstecz, ale to kilka minut, a dziś cały dzień. Musiałam się powstrzymywać żeby nie wysiąść z autobusu. Nie wymiotuje, nie boli mnie brzuch, ale mam takie poczucie jakby się powoli zbierało. Sądziłam, że to może jakaś "jelitówka", ale jak dotąd żadne inne rewelacje się nie pojawiają. W brzuchu lekko bulgocze i jajniki zakłują od czasu do czasu. Siostra sugeruje, żeby zrobić test, ale to totalnie za wcześnie 😂 Czy któraś z Was tak miała? To raczej nie zatrucie, nie jadłam nic na mieście, a od kilka dni jem tak zdrowo jak nigdy 🤣 Jeśli pytanie jest głupie to przepraszam, ale same wiecie jak działa kobieca psychika złakniona dwóch kresek 😍
 
Dzień Dobry,
Dziewczyny szybkie pytanie... Jestem aktualnie w 23 dc (cykle zwykle 28 dni) owu szacuje na 12-13 dc. A dziś kolejny już dzień odczuwam nudności, pierwsze jakieś 2 dni wstecz, ale to kilka minut, a dziś cały dzień. Musiałam się powstrzymywać żeby nie wysiąść z autobusu. Nie wymiotuje, nie boli mnie brzuch, ale mam takie poczucie jakby się powoli zbierało. Sądziłam, że to może jakaś "jelitówka", ale jak dotąd żadne inne rewelacje się nie pojawiają. W brzuchu lekko bulgocze i jajniki zakłują od czasu do czasu. Siostra sugeruje, żeby zrobić test, ale to totalnie za wcześnie 😂 Czy któraś z Was tak miała? To raczej nie zatrucie, nie jadłam nic na mieście, a od kilka dni jem tak zdrowo jak nigdy 🤣 Jeśli pytanie jest głupie to przepraszam, ale same wiecie jak działa kobieca psychika złakniona dwóch kresek 😍
Niestety nudności przed terminem miesiączki nie oznaczają ciąży ale test zawsze możesz zrobić. 😉
 
Cześć dziewczyny :) Witam się na tym wątki z Wami i bardzo się cieszę że takowy powstał :) mam już 1 dziecko, nastolatka i staramy się o rodzeństwo .
Ja niestety jestem już grubo po 20 ;), jak widać po nicku :D i martwię się tym nieco bo wszędzie piszą że po 35 plus to już nie jest łatwo. Czy któraś z Was też jest w podobnych ramach czasowych :)?
34 😉
 
Dzień Dobry,
Dziewczyny szybkie pytanie... Jestem aktualnie w 23 dc (cykle zwykle 28 dni) owu szacuje na 12-13 dc. A dziś kolejny już dzień odczuwam nudności, pierwsze jakieś 2 dni wstecz, ale to kilka minut, a dziś cały dzień. Musiałam się powstrzymywać żeby nie wysiąść z autobusu. Nie wymiotuje, nie boli mnie brzuch, ale mam takie poczucie jakby się powoli zbierało. Sądziłam, że to może jakaś "jelitówka", ale jak dotąd żadne inne rewelacje się nie pojawiają. W brzuchu lekko bulgocze i jajniki zakłują od czasu do czasu. Siostra sugeruje, żeby zrobić test, ale to totalnie za wcześnie 😂 Czy któraś z Was tak miała? To raczej nie zatrucie, nie jadłam nic na mieście, a od kilka dni jem tak zdrowo jak nigdy 🤣 Jeśli pytanie jest głupie to przepraszam, ale same wiecie jak działa kobieca psychika złakniona dwóch kresek 😍
Jesli są objawy to i test wyjdzie. Jesli test bedzie negatywny nie beda to objawy ciazowe. Zrob a sie dowiesz. Jesli sa juz takie objawy ciazowe to nie ma opcji ze na tescie nic by nie wyszlo.
 
Nie trać nadziei, ja właśnie dziś dowiedziałam się że jestem w pierwszej ciazy. 33 lata. 15 cykl starań. Udało sie dopiero po drugim cyklu z clo i w miesiącu gdy w ogóle o tym nie myślałam bo pracowałam po 12 godzin. Powodzenia kochana
Bardzo się cieszę, że się udało :) Rośnijce zdrowia ❤️
A my dalej się staramy i nie odpuszczamy :) jeszcze tydzień do miesiączki, ale już mam plan na następny cykl. Ostatni w tym roku. Oby był owocny 😉
 
reklama
Mnie jakos dziwnie cycki w tym msc bolą nie są takie ciężkie póki co w odczuciu momentami mnie jakby szarpią🤔🤔 sutki jakos mnie chwilami szczypią hahha dziwne 🙈 podbrzusze juz od wczoraj coś ćmi i jajniki chwilami bolą. Tamtego msc miałam podobnie 5 dni po owulacji . No ciekawa jestem czy wbrew tej podwyższonej prolaktynie była ta owulacja czy nie 🙈🙈🙈

P.S a może to przez te leki takie te cycki dziwne 😅ktoś cos?
 
Do góry