reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Ten 1 cykl byłam strasznie spięta i napalona na starania, 2 cykl zdecydowanie mniej ale dalej czułam takie parcie. Teraz jak nadszedł wczorajszy okres poczułam takie dziwne odpuszczenie, niech się dzieje co się ma dziać. Taki spokój czuję. Dobrze mi z tym 🙂 wiadomo leki, zioła, testy owulacyjne i testowanie przed okresem trzeba bo właściwie wyjścia nie ma ale nie mam takiej siły wyczekiwania na tą owulację. Zakupiłam mega seksowne komplety bielizny i zamierzem mojego trochę zaskoczyć 😅 nie wiem szczerze mówiąc czy będę miała odwagę ale jak już wydałam nie małą kasę to pasuje żeby się nie zmarnowało 😂😂😂 przynajmniej śmiało można uprawiać seks bez zabezpieczenia i jednocześnie stresu z tym związanego 😃
Ja ostatnio też zamówiłam sobie różne sexy spioszki z zalando i wszystko odeslalam... wszystko na mnie za duże...nawet xs...nie prezentowało sie to na mnie zbyt fajnie...
 
Tak mam flo a prowadzę ją około 6 lat i zawsze trafiała w punkt dopiero teraz zaczęłam dodawać owu i mi przesunęło i nie wiem co o tym myśleć. Ale w sumie to tylko 2 dni.

No nawet tego śluzem nie można nazwac po prostu jest mi tak mokro że aż wstyd.
Sugeruj się tym co było wczesniej, skoro zawsze beż oznaczania owulacji się zgadzało to znaczy że aplikacja wyznaczała date dobrze. Ja mam dokladnie tak samo i sugeruje się poprzednią datą
 
swoją droga nie mogę się już doczekać wizyty u lekarza po tym moim poronieniu - mam niesamowite wrażenie ze mam śluz płodny ( wewnętrzne ja mówi ze nie wolno próbować- muszę się przebadać , ale z drugiej już bym działała ) 😂 aż nie mogę się doczekać żeby mówić
Kiedy się znowu testuje ! Ale trzymam nogi złączone zamówię coś ciekawego na przyszły miesiąc dla urozmaicenia codzienności. Mam nadzieje ze lekarz wizyta badania diagnoza będzie ekspresowa 😅😅🍸i szybko będę mogła przezywać próby na nowo 💪
 
Ja ostatnio też zamówiłam sobie różne sexy spioszki z zalando i wszystko odeslalam... wszystko na mnie za duże...nawet xs...nie prezentowało sie to na mnie zbyt fajnie...
Mam nadzieje, że moje xs beda pasowac 😂😂 ale jak sprawdzałam na rozmiarówkę sklepu to powinny być 😄 zawsze kupuję ze sklepów gdzie dokładnie jest podana rozmiarówka lub z takich, z których już kupowałam wcześniej bo też już nie raz się nacięłam. Niby xs a się okazuje, że wygląda jak m.
Dużą uwagę teraz właśnie na to zwracam jak synkowi ubrania kupuję 😂
 
@pannadarianna testowałaś? Obie miałyśmy na 10 a mi się przesunęło na 12
testowałam, u mnie nic nie widac. Ale cycki mnie bolą już 4 dzień dziś, nie wiem czy owulacja mi się nie przesunęła. Jutro powinnam dostać @. Do tego mam dużo wodnistego śluzu od rana. Poczekam i zobaczę co to tam będzie i czy w ogóle :)
 
Zagadka na dzisiejszy wieczór 🤣 Co to znaczy? Pierwszy raz test zalał mi się na różowo. A mam spore doswiadczenie w robieniu testów 😉 Mąż kupił trzy testy i mnie pokusilo 😄 Rano powtórzę, ale jestem zła bo to ani dwie kreski ani biel vizira 😆
 

Załączniki

  • IMG_20220109_200815.jpg
    IMG_20220109_200815.jpg
    141,4 KB · Wyświetleń: 96
reklama
Do góry