reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

No więc zrobiłam...
 

Załączniki

  • IMG_20220109_203222935~2.jpg
    IMG_20220109_203222935~2.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 133
reklama
Mam nadzieje, że moje xs beda pasowac 😂😂 ale jak sprawdzałam na rozmiarówkę sklepu to powinny być 😄 zawsze kupuję ze sklepów gdzie dokładnie jest podana rozmiarówka lub z takich, z których już kupowałam wcześniej bo też już nie raz się nacięłam. Niby xs a się okazuje, że wygląda jak m.
Dużą uwagę teraz właśnie na to zwracam jak synkowi ubrania kupuję 😂
Ja też niby patrzę na rozmiarowke ale najgorzej jeśli chodzi o biust.. jakieś usztywniane są za wielkie, z kolei sama koronką odpada, a ciężko mi znaleźć coś takiego jakby z gąbka
 
Gratuluję wszystkim zaciążonym [emoji2956] i trzymam kciuki za te które na dniach testują.

U mnie owu teoretycznie we wtorek, ale przy tym cienkim Endo i fakcie że to z prawego jajnika to ten cykl odpuszczam. Owszem seks tak, ale bez spiny. Jutro jeszcze kontrola u gina, ale cudów się nie spodziewam.

Ale mam pytanie, bo będę mieć tą drożność robiona, i muszę najpierw mieć wymaz, i mój gin wspominał że mogę zamówić pakiet przez neta, przynieść do niego żeby go pobrał i wysłać. Pytanie czy któraś z Was kupowała coś takiego?

Jaka cena? Gdzie szukać?[emoji848]
 
reklama
Do góry