reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Mi też tak gadają ze nie codziennie...

Wkurzają mnie już te rozkminy kiedy w który dzień. I jeszcze może uważać żeby czasem się nie podnosić za bardzo od razu po żeby nie wyleciało...masakra ja chce tak po prostu bez tego myślenia....Kiedy to w końcu się stanie!?
Dla mnie to tez było męczące by się pilnować kiedy i jak skoro mamy ochotę... Już się tego nie trzymamy 😁 problem w tym że przez pracę mąż ma mniejszą ochotę drugi miesiąc... A ja bym chciała duuuzo więcej 🤣
 
reklama
Mi też tak gadają ze nie codziennie...

Wkurzają mnie już te rozkminy kiedy w który dzień. I jeszcze może uważać żeby czasem się nie podnosić za bardzo od razu po żeby nie wyleciało...masakra ja chce tak po prostu bez tego myślenia....Kiedy to w końcu się stanie!?
ostatnio zapytałam lekarza w klinice czy jest coś takiego jak ZA CZĘSTO przy staraniach (bo mój mógłby na okrągło 🙈) to odpowiedział, że generalnie nie, jedynie co, to po 3 wytryskach w jednej dobie, przez kolejne ok 12h w nasieniu nie ma już plemników, więc się strzela ślepakami.

A propo nie podnoszenia się żeby nienwyplynelo, mój synek jest z sexu na stojąco w łazience, kiedy to pomyślałby, że wszystko natychmiast ze mnie wypłynęło, a tu psikus 👶🏻
 
ostatnio zapytałam lekarza w klinice czy jest coś takiego jak ZA CZĘSTO przy staraniach (bo mój mógłby na okrągło 🙈) to odpowiedział, że generalnie nie, jedynie co, to po 3 wytryskach w jednej dobie, przez kolejne ok 12h w nasieniu nie ma już plemników, więc się strzela ślepakami.

A propo nie podnoszenia się żeby nienwyplynelo, mój synek jest z sexu na stojąco w łazience, kiedy to pomyślałby, że wszystko natychmiast ze mnie wypłynęło, a tu psikus 👶🏻
No właśnie nie ma reguły. Ale takie gadanie nie rob tak, rób tak tylko metlik nam w głowie robi.
 
Dla mnie to tez było męczące by się pilnować kiedy i jak skoro mamy ochotę... Już się tego nie trzymamy 😁 problem w tym że przez pracę mąż ma mniejszą ochotę drugi miesiąc... A ja bym chciała duuuzo więcej 🤣
My też się nie trzymamy jakichs reguł. Czasami się zdarzy codziennie, czasem 2 -3 dni przerwy, a czasem i 5. Z tym że w dni płodne raczej co drugi dzień.
 
My juz próbowaliśmy co 2 dni, w kolejnym cyklu codziennie a w tym mam libido gigantyczne wiec było 2 razy dziennie 🤣🤣🤣
Czemu „byle nie codziennie”? mój ginekolog twierdzi, że najlepiej codziennie w dni około owulacyjne.
U nas próbowaliśmy i co 2 dni i codziennie i też nic... A wtedy kiedy zaszłam jakoś o tym nie myśleliśmy i było 4x dziennie i też pyklo więc ciężko obstawić jakaś strategie 😁
Co lekarz to inna szkoła, a prawda taka moim zdaniem ze nie ma zasady . Musza być sprzyjające warunki 😅W pierwsza ciąże zaszłam przy staraniu co drugi dzień , w druga gdy akurat przytulanki były codziennie, a w trzecia było tylko raz niby tydzień przed owu , która się przesunęła i była 3 dni wcześniej niż miała 🙈🤷🏼‍♀️
Właśnie najważniejsze że jest efekt, robiłam jak zaleca i wierzyłam że pyknie :D kazdy lekarz ma może inne podejście a może zależy od pacjentki co poleca. Mówiła że codzienne współżycie to mogą być za słabe plemniki nie zdążą się wzmocnić. Ale może u waszych Panów szybko się regeneruje wszystko :D też nie trzymaliśmy się sztywno mieliśmy ochotę to było nie to nie ale właśnie średnio wychodziło około co 2-3 dni. Zobaczymy co tam się natworzylo.
 
A ja w oczekiwaniu na wyniki mam minimalne ilości wydzieliny w kolorze kawy z mlekiem. Przy podcieraniu czysto, nie da się tego zauważyć, ale na wkładce widać odrobinę. I tak ogólnie brzuch okresowy. Ale przynajmniej nie kłuje tak jak wczoraj, bo to było nieprzyjemne. No i czytam, że na początku taka wydzielina może być, że może być w okolicach miesiączki do 3 miesiąca ciąży albo że może zwiastować @. W sumie to jestem jeszcze przed/w okolicach terminu miesiączki. Tak że na dwoje babka wróżyła i albo będzie tak, albo zupełnie inaczej😉
 
reklama
Też już mam nadmiar tych wszystkich informacji. Albo komuś jest dane albo nie i pozycja czy częstotliwość ma tutaj małe znaczenie chyba. Od wczoraj mam taką migrene że oczy bolą od mrugania :(
Ja mam to samo od weekendu chyba po Lametta, ciężko w pracy usiedzieć tak głowa boli i na wymioty przez to mnie bierze
 
Do góry