reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Ja już mam stres przed piątkowym testowaniem. :D ale nie czuje się jakoś nadzwyczajnie w tym cyklu więc pewnie nic z tego nie będzie.

Kurde, mi zostało 15 dni do testowania a już wiem, że nic nie będzie xD
Jak nie za miesiąc albo 3 miesiące albo pół roku albo rok albo 10 lat. No kiedyś się musi udać.
 
Czy tez macie bolesna owulacje? Mnie od wczoraj tak meczy ból podbrzusza, a w szczególności prawy jajnik, a dzisiaj jeszcze zawroty głowy… jakby mało było, ze okres jest bolesny, to jeszcze owulacja daje się we znaki..
 
Czy tez macie bolesna owulacje? Mnie od wczoraj tak meczy ból podbrzusza, a w szczególności prawy jajnik, a dzisiaj jeszcze zawroty głowy… jakby mało było, ze okres jest bolesny, to jeszcze owulacja daje się we znaki..

Tiaa, w udanym cyklu czulam pieczenie, ból w okolicy lewego Jajnika. Wiedziałam z monitoringu, że to miesiąc lewego. W tym cyklu ból podbrzusza czuję od ponad tygodnia. I kłucie głównie lewego, sproadczynie prawego. Teoretycznie jutro owulacja, z testów brak owulacji, z temperatury ch*j wie, no i mam infekcje, więc próby poczęcia zakończone w tym miesiącu. Ale tak, oczywistego bólu jak wtedy, ten jeden raz nie miałam.
 
Dziewczyny, mam wyniki. Wczoraj beta 14, dziś 22,16, progesteron wczoraj 9,4 a dziś 11,89. Chyba póki CO jednak walczymy😉💪 po zeszłym miesiącu spodziewałam się bety w okolicach <2. No i plamienia prawie zupełnie ustały, wkładka czysta. Ale jak zobaczyłam dziś proga i musiałam się wylogować i zalogować ponownie (Beta była na osobnym zleceniu) to tak mi się ręce trzęsły, że nie umiałam trafić w ekran, żeby pesel wstukać 😂😂
 
reklama
Dziewczyny, mam wyniki. Wczoraj beta 14, dziś 22,16, progesteron wczoraj 9,4 a dziś 11,89. Chyba póki CO jednak walczymy😉💪 po zeszłym miesiącu spodziewałam się bety w okolicach <2. No i plamienia prawie zupełnie ustały, wkładka czysta. Ale jak zobaczyłam dziś proga i musiałam się wylogować i zalogować ponownie (Beta była na osobnym zleceniu) to tak mi się ręce trzęsły, że nie umiałam trafić w ekran, żeby pesel wstukać 😂😂

Niech teraz mega wystrzeli do góry :)
 
Do góry