reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Badałaś się? Na początek polecam badania na trombofilię ze strony testdna.pl 🙂 czasem to "tylko" choć ja sądzę, że aż mutacja pai. Nieraz wystarczy dożucić acard/heparynę i to klucz do sukcesu. Nie ma się co martwić (wiem jak to brzmi ale przeszłam to samo) tylko zacząć diagnostykę 🙂 ja już porobiłam badania, czekam teraz na efekty. Jedynie immunologię odpuściłam bo mimo wszystko mam rocznego synka. Ale przy kolejnej powtórce na pewno już pójdę na całość.
dokładnie może warto to zbadać, moja koleżanka poroniiła 4 razy aż w końcu trafiła na lekarkę która zleciła badania w kierunku trombofilii i donosiła ciążę zdrowa właśnie biorąc acard i zastrzyki cała ciaze z heparyną.
 
I ja dzisiaj zatestowalam ale biel vizira… bielsze nie będzie 🙈
Przyznam Wam, że jestem zaskoczona, czuję się… ciążowo 🤷🏻‍♀️
Coś tam się dzieje w tym moim brzuchu, coś ciągnie coś kłuje. I mam tkliwe piersi co było pierwszym objawem jaki zanotowałam w pierwszej ciąży. I pomyślałabym sobie, że sobie sama to wkręcam, gdyby nie to, że mój niemąż wczoraj sam z siebie nie zauważył, że te moje sutki jakieś nabrzmiałe…
No cóż, proszę mnie jeszcze nie iksować, powtórzę test w czwartek.
Najgorsze, że nie wiem dokładnie kiedy była owulacja, bo po zastrzyku nie miałam już monitoringu. Ani nie wiem kiedy mogę się spodziewać @, bo nie wiem co się stanie z moim cyklem po stymulacji.
Mała nadzieja jeszcze się tli 🤞
@pannadrianna trzymam za Ciebie kciuki, ja tez wczoraj pochłonęłam zdecydowanie za dużo pizzy, taką chcicę miałam, i tak myślę o Tobie i Twoim ostatnim napadzie ;) jak Tobie się udało to może i mi się uda…?
 
Chyba można mnie oznaczyć jako ✔️
Test z dzisiaj koło 18 ♥ Jutro powtórzę beta hcg i progesteron i jak będą wyniki to wizyta u lekarza po pracy by dostać zastrzyki przeciwzakrzepowe 😁
 

Załączniki

  • IMG_20220111_182221.jpg
    IMG_20220111_182221.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 105
reklama
Do góry