reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Dziewczyny, mam wyniki. Wczoraj beta 14, dziś 22,16, progesteron wczoraj 9,4 a dziś 11,89. Chyba póki CO jednak walczymy😉💪 po zeszłym miesiącu spodziewałam się bety w okolicach <2. No i plamienia prawie zupełnie ustały, wkładka czysta. Ale jak zobaczyłam dziś proga i musiałam się wylogować i zalogować ponownie (Beta była na osobnym zleceniu) to tak mi się ręce trzęsły, że nie umiałam trafić w ekran, żeby pesel wstukać 😂😂
I oby w tej tendencji już do końca! Czyli co, w stronę września? 😁
 
reklama
Gratulacje dziewczyny🥰
Mnie dzisiaj na zmiane boli raz jeden, raz drugi jajnik. Raz krzyczałam z bólu tak mnie strasznie zakuł jajnik lewy. Trwało to dosłownie z 3 sekundy, ale ból straszny. Czuję podświadomie, że się nie udało i tym razem. Na szczęście nie licząc już dzisiaj to jeszcze 5 dni do okresu.
 
Cześć dziewczyny, przeczytałam w kilka dni 800 stron wątku i w końcu chciałabym dołączyć :) Mam 28 lat, mój mąż 44 i zawsze byłam nastawiona na dziecko grubo po 30, jednak w końcu stwierdziliśmy, ze to już czas :) Od ponad roku stosowaliśmy ‚kalendarzyk’ z 6 albo 7 dniowym wstrzymaniem się w dni płodne i żadna niespodzianka się nam nie przydarzyła i szczerze trochę zaczęłam się martwić czy wszystko z nami ok. Oboje nie jesteśmy już młodzi, a poza tym wiele różnych innych czynników może nam kłaść kłody pod nogi.
Dopiero zakupiłam testy owu wiec od następnego cyklu będę wszystko monitorować, ale mam mały problem. I nie wiem czy to od naczytania się wiadomości tutaj czy od czego to się dzieje😂, ale dzisiaj naprawdę mam nietypowe bóle.
Mam 24, 25 lub 26 dniowy cykl, w 8 dniu jajnik zaczął mnie pobolewac typowo na owulacje. Kochaliśmy się z mężem dzien przed tym, w tym samym dniu 2 razy i dzien po. Dziś jest 14 dzień cyklu, a od wczoraj wieczora tak mnie boli jajnik lewy i podbrzusze, ze nie pamietam takiej sytuacji. I to praktycznie cały czas. Raz w życiu 8 lat temu miałam infekcje po antybiotykach, ale to wtedy objawiało się specyficzna wydzieliną, a teraz nic. U gina byłam miesiąc temu, na usg wszystko w porządku, żadnych torbieli, nie mam pcos. Kurde czy to jakaś druga owulacja, ale żeby taka mocna No ja już sama nie wiem :(

Jezu, ale pierdyknęlam poemat 😅
 
Dziewczyny pytanie, może głupie, ale spróbuję [emoji28]

Mam owulację, boli mnie okrutnie jajnik, miałam na nim dwa pęcherzyki 25 i 22. I pojawił się piękny śluz ale lekko podbarwiony krwią. Oczywiście rozumiem że podczas pękania zostało podrażnione jakieś naczynko i stąd ta różowa wydzielina tylko no właśnie...na logikę skoro ta różowa wydzielina jest bo doszło do podrażnienia przez pękające pęcherzyki to mogę założyć że jajowód jest drożny prawda? [emoji848][emoji85] Bo przecież jakoś z jajanika ta krew się musiała dostać na zewnątrz tak? Dobrze to rozumuje czy nie ?

Bo wkrecilam sobie nie drożny jajowód (autosugestia) ostatnio wszędzie gdzie sie nie obrócę wpadałam na hasło niedrożności [emoji1745]

Ale skoro ten śluz podbarwiony to chyba mogę zakładać że jajowód przynajmniej ten jeden jest drożny ?
 
U mnie krwawienie ustało. Całkowicie. Nie ma zupełnie nic, piersi dalej mnie bolą. Nie smakują mi chipsy paprykowe a mogłam je jeść całymi paczkami, dziś mi mąż kupił i ciul. Jutro pojade na betę rano, ale standardowo na nic się nie nastawiam. Podcięło mi skrzydła, podbrzusze lekko kłuje. Zobaczymy
Będzie dobrze! Ja też po pierwszej becie skrzydła zgubiłam, ale póki co odrastają 🙂❤️

Skup się na tym, że krwawienie ustało i do przodu. Trzymam kciuki mocno!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Powiem wam, że dziś zaczęłam 3 dzień gdzie piję zioła ojca Klimuszki i po każdym kubku co w efekcie daje cały dzień bo pije się 3 szklanki dziennie to jestem tak spokojna. Ma niesamowicie wyciszające działanie na mnie. Jestem w szoku, zresztą mój też bo ja nerwus straszny 😂 4 na 9 ziół ma takie działanie, wywar jest mega mocny i jak widac same korzysci. Oby jeszcze to zaowocowało 2 kreskami 😃 po metforminie narazie brak skutków ubocznych ale to dopiero 2 tabletki wzięłam po 1 dziennie a docelowo ma być 3x dziennie także zobaczymy. Ale co do ziół szok. Może dlatego mają takie skuteczne działanie na stany zapalne bo jednak stres je nasila a wyciszenie osłabia. Polecam 😃 nawet się trochę przeraziłam w 1 dzień bo nie mogłam się odnaleźć w tej spokojnej rzeczywistości 🙈😂
 
Do góry