reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
jakie masz objawy ?:) Czujesz się jakoś inaczej w tym cyklu?
jeśli chodzi o odmienność tego cyklu to przede wszystkim to był mój pierwszy stymulowany cykl (Lametta+Pregnyl).
I nie wiem na ile to zna znaczenie, ale w tym cyklu zjadłam 3 świeże ananasy - tą twardą środkową cześć, którą się zwykle wyrzuca (miksowałam ją sobie z innymi owocami na koktajl).
A objawy? Jedyny to tkliwości piersi - sutki są takie nabrzmiałe i cały czas sterczące. To był też mój pierwszy objaw w pierwszej ciąży, więc coś już podejrzewałam, przez co zdziwił mnie negatyw 2 dni temu, o czym Wam pisałam.
Poza tym żadnych objawów, nie mam więcej śluzu, mdłości ani nic.
Kłucie w okolicach jajników od owulacji, ale ja tak mam w każdym cyklu. A za mną 14cs
 
jeśli chodzi o odmienność tego cyklu to przede wszystkim to był mój pierwszy stymulowany cykl (Lametta+Pregnyl).
I nie wiem na ile to zna znaczenie, ale w tym cyklu zjadłam 3 świeże ananasy - tą twardą środkową cześć, którą się zwykle wyrzuca (miksowałam ją sobie z innymi owocami na koktajl).
A objawy? Jedyny to tkliwości piersi - sutki są takie nabrzmiałe i cały czas sterczące. To był też mój pierwszy objaw w pierwszej ciąży, więc coś już podejrzewałam, przez co zdziwił mnie negatyw 2 dni temu, o czym Wam pisałam.
Poza tym żadnych objawów, nie mam więcej śluzu, mdłości ani nic.
Kłucie w okolicach jajników od owulacji, ale ja tak mam w każdym cyklu. A za mną 14cs
Tak czułam że za mało tych ananasów jadłam. Gratulacje ❤️
 
Ja też mam z tym że u mnie od 16 dc do 25 dc. Na razie ma jeden za sobą cykl. Też coś mówił o 3...
Mi też najpierw powiedział ze od 16dc ale jak powiedzialam ze sie staramy to powiedział ze lepiej zacząć 3-4 dni po piku I wychodzi to właśnie 16-17dc u mnie

Edit. Powiedział zeby brać po owu ale ze nie chodzę na monitoring to sama sobie pikiem wyznaczam mniej więcej ten dzień
 
reklama
Oby aczkolwiek to chyba omikron...
Zakażenia idą jak fala. Koleżanka w pracy przywiozła covida z Bułgarii i jeden po drugim chorzy. Wszyscy szczepieni a objawy wcale nie lekkie...my szczepieni 2 dawka koncem pazdziernika a moj słabo dziś się trzyma. Wczoraj myślałam, że udaje bo mu się do pracy nie chce iść i się śmiałam, że przy mnie nie musi udawać 😂😅 nie mogłam uwierzyć jak test zobaczyłam. Oby taki pozytyw jak wczoraj na teście covidowym był u mnie za niedługo na ciążowym 😆
Może nie łagodniej bo szczepieniu ale zamiast trzymać 2 tyg czy więcej będzie parę dni. Oby. Zdrówka.
 
Do góry