reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

witajcie ...

Marylka
co z tymi leginsami-masz?
a na twarz albo kaolinową maskę albo w aptece borasol kup i przemywaj -tylko nie za często bo wysusza..


Sol
lepiej dziś ???:sorry2:



Paulina
krwotoki wróciły-czy spokój?



pozdrawiam wszystkie babki-ja już od rana latałam przed domem z solą i wysypałam 10 kg taki lód..

miłego ..
 
reklama
Mama no widzisz w pośpiechu Ci wczoraj nie odpisałam, niestety nie dorosłam jeszcze do takich rozmiarów puki co mam do 116
 
mama jak powiększe rozmiarówke to dam znać ;-) mam nadzieje że mi sie w tym roku w końcu uda
planów jest dużo tylko kasy mało hahahahaaaa więc klienci przybywajcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale teraz tak zimno że nikt z domu nie wychodzi chyba
 
marylka - ja muszę Emilkę zmierzyć to też o leginsy się uśmiechnę - tylko takie do kostki :)

mama - lepiej :) dzięki :)


Dzisiaj Kaja ma imprezę karnawałową w szkole od 17 do 20 o_O i zażyczyła sobie czarne włosy bo Śnieżka miała czarne :/ Idę zaraz pogadać z koleżanką fryzjerką co się da zrobić. A Emilka ma 30 stycznia w przedszkolu i zażyczyła sobie strój kotka... jakieś pomysły? Bo nie stać mnie na kupno :(
 
czesc babeczki
u nas mrozu nie bylo I chyba w tym roku nie bedzie, już te przebisniegi kwitną na klombach ;) cor robic na obiad, standardowo pytam bo ja jak zawsze nie wiem... wstawiłam tylko zupe jarzynową I dalej nic...
Sol zrób jej uszy kota na opasce do wlosów a buźke pomaluj farbami takimi do Twarzy wąsy itp. ubierz na czarno I bedzie czarnym kotem, acha nie zapomnij o ogonie na jakims pasku ;)
marylka &&&

wszystkich pozdrawiam serdecznie :)
 
dobry

Maran u nas dziś kasza i gulasz i ogóreczki;))))) na obiad;)))

Mama krwi już nie ma;))) Daniela energia roznosi, byliśmy na małym spacerze do krawcowej, a po obiadku wybieram się z nimi do rossmana, wezmę wózek, Maja jest strasznie zmęczona ostatnio więc jest mała szansa że przyśnie i przestanie marudzić;))

Sol pomysł Maran na kostium kotka jest fajny;)))
 
witam sie ..
-12...cóż wiece rzec..
oby gorzej nie było:baffled:


miłego dnia babulce-u mnie dzis mija 15 lat jak jesteśmy razem-znamy sie jak łysy koń z cudną klaczą hahahahaaa:-D
 
reklama
mama - wszystkiego dobrego na kolejnych 15 lat ;-)

Sol - kotek to chyba dosyć łatwy do zrobienia :-) ubrać np w czarną bluzeczke i getry. Grubszy sznurek pomalowac czarna farbą, albo obszyć materiałem, uszy z papieru do wycinanek i farbką do ciała narysowac nosek i wąsy :)

jak dla mnie zima mogłaby być tylko w górach żeby na nartach pojeździć a w mieście wystarczyłaby taka dłuższa jesień :blink:
 
Do góry