reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

wpadlam napisac, ze po powrocie z pracy przed 8-ma rano zauwazylam dwie mikroskopijne plamki jasno brazowej wydzieliny-myslalam, ze to @, ale poki co cisza...
 
reklama
Czeeeść kobiety ! ;*

Luux mooooocno zaciśnięte i trzymane kciuuukasy !! :))))
ja mam dziś woolne więc jakoś się nie spieszę z wszystkim choć czekają mnie ćwiczonka , mega sprzątanie bo burdel w doomu że aż wstyd i jakiś obiad ale nie mam pomysłu więęęc może ktoś coś ??? co dzisiaj polecacie ? :D :D

wszędzie na różnych społecznościowych portalach jak fb , photoblog , instagram widzę brzuuuchatki OOOO ZMOOOROOO :D :D :D:baffled::baffled:

:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
moj ma gar grochowki a ja mialam dzis pierogi
 
Dzien dobry laski! Lux kciuki zacisniete! Ewelinka owocnych staranek! Zazdroszcze, ja tez mam dni plodne i piekny sluz a taki zmarnowany :( Chyba polece chociaz na jeden dzien do tej chorwacji na bzykanko i wroce ;) A w ogole to jakos nam sie @ poregulowaly zaraz bedziemy mialy wszystkie w tym samym terminie hehe Smieje sie bo przeczytalam niedawno ze kobiety ktore razem mieszkaja po jakims czasie synchronizuja sie cykle :D i to potwierdzone naukowo :) Taka ciekawostka z rana ;) Milego dnia!! :*
 
Hej dziewczyny. U mnie wczoraj prawdopodobnie zaczął się okres. Co prawda skąpy ale bardziej przypomina normalna @ niż cokolwiek co się działo ostatnio wiec mam nadzieje ze będzie ok :) od poniedziałku zaczynam brać Castagnus i wit b.
Lux trzymam kciuki :)
Cassiah fakt, gdy mieszkałam z przyjaciolka to @ mialysmy obie co do dnia :) także było nagle zatrzęsienie chusteczek czekolady lodow chipsów walajacych się tamponow i komedii romantycznych ;) a po 4dniach wszystko znikało w magiczny sposób ;)
Co tu tak cicho :) chyba wszystkie korzystamy z coraz przyjemniejszej wiosny. U mnie się w końcu rozpogodzilo wiec lecę na spacer :)
 
U mnie do płodnych 6 dni jeszcze. A wśród znajomych epidemia ciąż.... I to 4 . Cztery,które się kumplija od szkolnych lat, heh.

Trzymamy kciukasy za nasze jajeczka!!!! :-)
 
reklama
Do góry