reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
Hej dziewczyny mam pytanie, jaki mialyscie wynik przeciwcial hbs? I tak sobie pomyślałam że skoro tak dużo z nas ma fb to może założyć tajna grupę, nikt o niej nie wie a jak dla mnie lepiej się porozumieć.

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
ja juz na tylu grupach jestem, ze masakra, nie ogarne wszystkch, wole tu zostac
 
Ja sie boje tych grup na fejsie, bo one niby "zamkniete" a czasami jak jakis znajomy komentuje to mi sie wyswietla "xy skomentowal post" mimo ze nie jestem w grupie... Bardzo bym nie chciala zeby ktos sie dowiedzial ze jestem niepłodna :(

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dziękuję za te słowa zrozumienia i wskazówki :* Staram się jak mogę ale ja już tak nauczyłam się żyć, że wszystko i tak rozpamiętuję. Miałam przyjaciółkę z którą wiele przeżyłyśmy i ona mnie niestety nie potrafiła zrozumieć, albo wychodzi, że jednak to ja jej nie rozumiałam, bo ona żyła tym co jest tu i teraz. Dobra kończę ten temat już, bo nie chcę na noc rozmyślać ;)

Synek zrobił się przefajny, często się uśmiecha i śmiesznie sobie gadamy :) Jak zwykle zasypia tak +/- 23:00 i ćwiczę przez to po nocach ;D Ja go jeszcze nie szczepiłam, a miałam to zrobić dziś, ale nie pojechałam w poniedziałek po receptę. Mamy 12 tyg. i ważyliśmy 7100 g w piątek, więc nie jest już malusi i ręce mnie bolą przy dłuższym noszeniu. Zjadłam popcorn i mam zgagę jak w ciąży :) Ja nie mam fb, dezaktywowałam konto w lipcu tamtego roku, a z konta męża nie będę Was zapraszać, bo on nie wie, że tu piszę ;D

Dobrej nocki :*
 
reklama
Do góry