reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

A wczoraj była powtórka z rozrywki i ot tak zrobiłam test owu i wyszły II. No nic, poszaleliśmy, ale i tak wiadomo co z tego będzie
dry.gif
Balbinka złe podejscie!
może akurat własnie coś z TEGO bedzie! :tak: nie wątp. nie oszykuj się bo tak naprawdę to dobrze wiemy jak bardzo zależy i jest iskierka nadziei że może sie uda teraz... prawda? :sorry2:
 
reklama
Kahaka, Ty mnie nie strasz ciążą :eek: ;-):-D To mi w ogóle do głowy nie przyszło :sorry2: Ale nie,nie... Nie nakręcam się, bo i po co? Po @ lecę do gina na przegląd podwozia. Na własną rękę zrobię parę badań kontrolnych...

Zjola, brawo!!! A Ty będziesz musiała cały egzamin powtarzać czy tylko ten placyk?
 
Kinga, mi cały czas cholernie zależy. Czasami tylko "żałuję", że wiem jaką mamy przeszkodę i jakie szanse na poczęcie a raczej ich brak :-( Może ta świadomość blokuje mnie jeszcze bardziej, nie wiem...
Są dni, że myślę sobie - "dam radę, no trudno, będziemy samotnymi starcami" a już po chwili mam ochotę wrzeszczeć tak, żeby usłyszał mnie cały świat :-(
 
Mama - ale to super warunki na prawdę...jestem w szoku :szok:... u nas jednak jest bardzo dużo dzieci i raczej nikt im stołówki oddzielnie robił nie będzie i fakt- dobry wychowawca to na prawdę ogromnie dużo!!!!
Balbinka - to ja myślę podobnie tylko coś w rodzaju...Boże no co jeszcze może nam przeszkadzać w zajściu :eek:...a ciąża mi nie grozi... niestety :dry:
Twoje uczucia są jak najbardziej zrozumiałe... mnie się załącza taki żal i smutek w sytuacji, kiedy kolejna osoba z mojej rodziny albo męża zachodzi bezproblemowo, a potem ja muszę tego słuchać i się temu przyglądać...nie powiem..krzyż to dla mnie ciężki i uwiera mnie jak nie wiem...
 
Zjola jak sam placy to z palcem w zdasz :))))))

Kwiatek dziękuję ;*

Nikusia no sama widzisz ..warunki są naprawdę przyjazne dzieciom ..do tego mimo,że mam do tej miejscowości tylko 2 czy 2,5 km to gmina sponsoruje gimbusa więc nie muszę Jej dowozić co mi dużo daje bo muszę być na 8 w pracy ..a tak ..parkuję pod szkołą u mnie w miejscowości -->Zuza w gimbus a Domi do przedszkola które jest obok szkoły a ja do pracy ...

pani dyrektor się stara i załatwia różne dofinansowania ...
mamy obiady z cateringu->rano pani sekretarka chodzi po klasach czyta jakie menu;-)i dzieci mówią co chcą ..Zu zawsze bierze II danie i deser ...albo II danie i 2 desery :))
płacę za to niecałe 90zł a ma ciepły domowy posiłek..
oprócz tego szkoła ma akcję jedzenia warzyw i owoców..
2 razy w tyg.dostają owoce raz warzywa-za to nie płacimy ..
pan na świetlicy zawsze im wymysla fajne zabawy i z nimi się bawi..
mają super orlik i sporo czasu spędzaja na świeżym powietrzu...teren szkoły jest ogrodzony ..niedaleko lasek...

jak dla mnie miód :)))


lece po Zu...za 10 min kończy lekcje..


Balbinka proszę działać z wiarą a nie ze zwątpieniem :)) nasza Amalfi tez została zaskoczona przez los a tez miała nie zajść natural i co ??????????
już jest na półmetku:):)
 
reklama
Kwiatek dzięki ...ja z nk bbbbardzo rzadko korzystam ,ale wlece wieczorem i zaakceptuję :)


Nikusia wierz mi ,życzę każdemu dziecku takiej szkoły jak ta...
wszystkie sąsiadki sie dziwiły ,że tam daję Zu skoro mam szkołę pod nosem ..ale ja nie dałam się..byłam przekonana ,że to będzie dobra decyzja no i jest ..

dziś jak odebrałam Zuze to byli na orliku...chłopcy grali w hokeja na trawie(sztucznej) a p.Robert grał z dziewczynkami w skakankę --->wiesz tą dużą..kręcił z Nimi ,skakał z Nimi ...
i powiem Ci ,że jestem zadowolona ,że na świetlicy jest pan a nie pani ...
kobiety ciągle mają @ ,albo są przed i maja napięcie ...generalnie fochy a on jest naprawdę super facet -->dzieci z Nim spędzają aktywnie wolny czas...jak pada to zabiera ich na salę gimnastyczną ...kilka chłopców gra w szachy to on gra z nimi..robi im przedstawienia :))))
naprawdę gościu z powołaniem :)



bierzemy Bono i idziemy spacerkiem po Domisia ;)
 
Do góry