reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

cześć

dziewczyny wczoraj cały dzień w szpitalu przeleżałam . M zawiózł mnie w nocy z pn-wt złapałam rota :/ wymiotowałam jak kot... myślałam że sie wykończe szpital mi pomógł wstać na nogi. dziś mnie wypisali jestem już w domku.

pozdrawiam
 
reklama
Kinia - ŁO MÓJ BOŻE :szok:...no ale ze "sraczką" nie przelewki...raczej schudłaś po takich rewolucjach ...trzymaj się !!!
Zjoluś - CZEKAMY NA RELACJĘ

Mama, Mari, Kahaka, Błonka, Balbinka, MMM, Amalfi, Koralikowa, Kwiatuszek i CAŁA RESZTA SUPER BABECZEK POZDRAWIAM
:tak::-)
 
NIKUSIA ciao! Nie chce mi sie pisac dziś, bo moj syn-pies chory jest, juz mu lepiej po antybiotyku, ale nadal gile z nosa zwisają zielone. To co dopiero bedzie jak mi moje dziecko zachoruje, jak ja przezywam tak psa?:szok:
 
jestem po pracy ;)


Nikusia moja Zuza jest w drugiej klasie ..

Zjola nadal &&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!

Amalfi zdrówka dla syna -psa ;)

Kahaka uściski dla Was dziewczynki:):*

Balbinka co z Patisonkiem ?????


Kwiatek ,mmm,Lopop,Kinga pozdrawiam ..


kobietki jadę wieczorkiem ogladać lokal pod salon--->proszę o &&&&&&
 
reklama
Hello ;-)

Kinga &&&&& za szybki powrót do zdrowia :tak:
Zjola &&&&& za egzamin, ale pewna jestem że zdasz śpiewająco :-)
Mama &&&&&&& za lokal, oby był taki jak trzeba i nie drogi ;-)
Amalfi &&&&&& za szybki powrót psicy do zdrowia :tak:

i cała masa &&&&&&&&& za starające ;-)

Mama, Patisonek w piątek jedzie do nowego domku :-( Jak tylko poszła fama, że nadal jest dostępny to miałam prawdziwy casting na nowych rodziców :tak: Osobiście poznamy się w piątek. Przez tel i maila bardzo mądre małżeństwo i odpowiedzialne. Mają do nas 400km. Jutro jadę do sklepu kompletować wyprawkę. Dostanie od nas 15kg karmy, 5 zabawek, kocyk, obrożę, smycz, miseczki i jakieś zdrowe naturalne smaki. Nie wiem co jeszcze :sorry: Będę ryczeć za nim na pewno. Jakoś inaczej jest, jak jest kilka maluchów, a jak jest jedynak. Cały czas mieszka z nami w naszej sypialni. Łobuz jest, ale kochany. W wieku 6 tygodni miał opanowane załatwianie się na ogrodzie. Mój Orzeszek...

Dziewczyny, powiedzcie mi jedno. Nie to, że się nakręcam :sorry: ale... Dzisiaj mam 22 dc. Wczoraj szmaty latały :zawstydzona/y::sorry: i dzisiaj jak nic czuję lewy jajnik. Az nie wiem jaką pozycję przybrać, tak napierdziela. Zrobiłam test owulacyjny :confused2: wyszły dwie krechy. Zaznaczę, ze cykle mam 30-32 dniowe. Czy to możliwe, że owulka jest tak późno? I teraz tak - jak czuję ten jajnik, to znaczy że dzisiaj jest owulacja czy patrzeć na test - jest pozytywny, czyli według instrukcji powinna nastąpić jutro. Zgłupiałam :baffled::sorry: Zapowiedziałam eMkowi, że dzisiaj i jutro ma się mną porządnie zająć :sorry::zawstydzona/y:
 
Do góry