reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
anula, testuję chyba w piątek .. 21 dc, trochę wcześniej, ale chodzi mi o niedzielną rocznicę.. żebym zdążyła kupić jakieś śpioszki w piątek co by godnie poinformować ;p jakie marzenia, hah :)

Kochana, a Ty masz dzieciaczka już?
 
Lux bo ja też ja od was zawsze miałam i mimo pozytywnego testu poprostu balam się rozczarowania i nie chcialam go powtarzać ....a na bete poszlam jak na skazanie bo poprostu nie chcialam sie rozczarowac .... takze dalej wciąż prosze trzymac kciuki !

bo my tu po to jestemy, by sie wspierac, niezaleznie co sie dzieje, to trzeba wierzyc, ze sie uda, wszystkie strachy i watpliwosci uciekaja :-) kciuki trzymam caly czas moccnnnnoooooo!
 
Ostatnia edycja:
coraz wiecej brzuszkow u nas jest,ja jakos stracilam wene nawet sexu jak nigdy mi sie nie chce.mialam mierzyc tempke olalam to,albo sie uda albo trudno.stwierdzilismy ze probujemy do wrzesnia jak sie nie uda to przerwa na badania i ogolnie nie chce w lato z brzuchem chodzic bo ciezko bedzie przez upaly.
 
coraz wiecej brzuszkow u nas jest,ja jakos stracilam wene nawet sexu jak nigdy mi sie nie chce.mialam mierzyc tempke olalam to,albo sie uda albo trudno.stwierdzilismy ze probujemy do wrzesnia jak sie nie uda to przerwa na badania i ogolnie nie chce w lato z brzuchem chodzic bo ciezko bedzie przez upaly.
Fruzka to następuje podział brzusiem Miss ...przecież mowila ze starczy dla nas wszystkich ;-) tylko miala pokazac !


Kurcze leze i nic mi się nie chce .... a musze naczynia zmyc,odkurzyc i podlogi pomyc grr ....
 
reklama
Do góry