reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

witam;-)


Co ja tu czytam???;-):-D;-):-D;-)

Anula kovhana mega gratuluje:******
I oczywiscie trzymam kciuki &&&& by wszystko poszlo zgodnie z planem;-)
Pieknie;-)
Wpisac cie na liste?

Dziewczyny ktoew zaciazyly poporosze o terminy porodu;-)

Jazza kochana zaraz bedzie po @ i kolejna szansa;-)

Jugoslawa zaciskam poslady i kciuki by @@@ nie przyszla! Akysz akysz!!!

Fruzka przyjdzie czas na Nas;-) zdrowka dla synka.

Lux no widzisz zaczyna sie wiek buntu:/ i jak sobie z tym poradzic , az sie boje:/

Dita mysle o tobie:*

Miss kochaniutka tak podziel brzuszek;-)
wlasnie daj foto brzusia!:****

Ja wracam z pracy, musze tylko tuje podlac by mi niepadly i na zakupy jechac z corka;-) i laba dzis;-) jeszcze 3 dni i wolne;-)
 
reklama
witam;-)


Co ja tu czytam???;-):-D;-):-D;-)

Anula kovhana mega gratuluje:******
I oczywiscie trzymam kciuki &&&& by wszystko poszlo zgodnie z planem;-)
Pieknie;-)
Wpisac cie na liste?

Dziewczyny ktoew zaciazyly poporosze o terminy porodu;-)

Jazza kochana zaraz bedzie po @ i kolejna szansa;-)

Jugoslawa zaciskam poslady i kciuki by @@@ nie przyszla! Akysz akysz!!!

Fruzka przyjdzie czas na Nas;-) zdrowka dla synka.

Lux no widzisz zaczyna sie wiek buntu:/ i jak sobie z tym poradzic , az sie boje:/

Dita mysle o tobie:*

Miss kochaniutka tak podziel brzuszek;-)
wlasnie daj foto brzusia!:****

Ja wracam z pracy, musze tylko tuje podlac by mi niepadly i na zakupy jechac z corka;-) i laba dzis;-) jeszcze 3 dni i wolne;-)

czasami mam dosc swojej pracy, bo dzieciaki robia sie coraz gorsze, brzydko sie odzywaja, z tym, ze ja sobie nie pozwalam i mam jedna cudna metode-zamykam je w lazience na tyle minut ile maja lat, nie zamykam drzwi, nie gasze swatla, siedza tam by sie wyciszyc a potem przychodza mnie przeprosic.
 
Blair, a ty jak sie czujesz? Duzy brzucho masz?

Jula no nie ukrywam ze trzese gaciami .... ;-) wg kalkulatora wychodzi na 15.01.2016;-)

Lux współczuję .... dzieciaki mówisz daja czadu ehh ... pokaż im kto tu rządzi i porozstawiaj po katach ....

Moniusia pytalas czy mam dzieci-tak syna,8 lat ;-) kciuki !
 
Blair, a ty jak sie czujesz? Duzy brzucho masz?

Jula no nie ukrywam ze trzese gaciami .... ;-) wg kalkulatora wychodzi na 15.01.2016;-)

Lux współczuję .... dzieciaki mówisz daja czadu ehh ... pokaż im kto tu rządzi i porozstawiaj po katach ....

Moniusia pytalas czy mam dzieci-tak syna,8 lat ;-) kciuki !

wiesz obcego dziecka nie skrzycze mega mocno, nie uderze, wiec jakies metody musze miec...
 
czasami mam dosc swojej pracy, bo dzieciaki robia sie coraz gorsze, brzydko sie odzywaja, z tym, ze ja sobie nie pozwalam i mam jedna cudna metode-zamykam je w lazience na tyle minut ile maja lat, nie zamykam drzwi, nie gasze swatla, siedza tam by sie wyciszyc a potem przychodza mnie przeprosic.

Taki karny jezyk? Uważam ze to dobra metoda. Nie krzywdzi dziecka a daje mu czas na pomyślenie
 
Lux, hah jakie sposoby, ale ważne, że pomagają :)

anula, yhm :) Właśnie sprawdzam jak to jest, bo zauważyłam, że jak któreś tu zaciążają (po dłuższym czasie) to są tylko te, które mają już dzieciaczka :) może ( przynajmniej mi ) to nie pisane jednak :(
 
Moniusia hmm mi się wydaje ze nie ma reguły ... chociaż fakt duzo nas tu juz majacych dzieci a wyfawalobu się ze skoro juz mamy to powinno być z górki .... teraz za testujesz i zobaczysz że będzie git ;-)
 
podobne do karnego jezyka, gdyby to byly moje dzieci to podejrzewam, ze by klapsa zarobily i tyle za pyskowanie i rzucanie sie na dywan, ale nie sa moje i musze inaczej sobie radzic
 
reklama
anula, może nie ma reguły, ale już szukam jakiś wyjaśnień, bo już nie mam pomysłów co nie tak :-) Hehe 3mam Cię za słowo, powiem Wam, że mam czasem przeczucie, że tym razem się udało, ale to tylko przeczucie :) Pewnie mnie zawiedzie :)
 
Do góry