reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Też ostatnio wklejalam zdj. testu owu. :) miałam taki wynik przez 2 dni :) no to Haruna - ja i Ty czekamy na efekty ;)
 
reklama
Hej!
Staraczki 2014 mam nadzieje że mnie pamiętacie :-) Wpadłam na chwilke ;-)

Anula Gratulacje !! Trzymam mocno kciuki aby beta przyrastala, spokojne ciązy :-D
Miss Tobie szybkiego porodu, bez bólu , zdrowej i ślicznej dzidzi . Śliczny brzusio, jak urodzisz konieczne wstaw zdjęcie to sobie podejrze :-)

Wszystkim Staraczkom wytrwalości i jak najszybciej II pięknych i grubych kreseczek :-) Pozdrawiam
 
Jestem .... bylam u mamy bo jej piesio cos za nie mógł na tylnie łapki ....idzie idzie i siada ...dostala zastrzyki .... niby lepiej ...zobaczymy jutro ....odrazu swojego czorta zaszczepilam na wscieklizne ;-)

Aschle trzymam kciuki ! Potrzebuje ich ;-) jak u ciebie ? Mow mi szybko ?

Tinus piekne dzieki ... opowiadaj co u ciebie ?

Madziolina to kiedy testowanko?

Haruna noo piękny ;-) takiego ciazowego życzę

Misss ale arbuzik ! Na pewno tam chodujesz tylko sztuke ? Cudny jest !

Jugoslawa ty tez będziesz miala taki fajny ;-)
 
Anula u mnie wsio ok;-) leci powoli do przodu:-) oprócz ucisku na wątrobe i tego że siedzieć ani leżeć przez to nie mogę jest dobrze :-D
Przytyłam 9kg a tu jeszcze 12 tygodni!!! O.Ooo nie wiem gdzie mi to wlazło...:szok: Myślimy intensywnie nad imieniem i nadal brak...miała być Zosia...potem Marysia...potem Zuzia a teraz jest poprostu niunia hahaha i brak pomysłow..;-)
 
reklama
Anula u mnie wsio ok;-) leci powoli do przodu:-) oprócz ucisku na wątrobe i tego że siedzieć ani leżeć przez to nie mogę jest dobrze :-D
Przytyłam 9kg a tu jeszcze 12 tygodni!!! O.Ooo nie wiem gdzie mi to wlazło...:szok: Myślimy intensywnie nad imieniem i nadal brak...miała być Zosia...potem Marysia...potem Zuzia a teraz jest poprostu niunia hahaha i brak pomysłow..;-)
Tinus fotke brzusia pokaz ! ;-) BOSZZZ JAK TO SZYBKO LECI ...TYLKO 12 TYG. wow .... Zośka fajnie ;-)
 
Do góry