reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Hej

Karola niesmecisz kazdy ma chwike zwatpienia...sama ostatnio mialam dola:/

Miss piekny brzusio:* jakie imie w koncu dajecie?;-) bo juz sie pogubilam hehe

Anula jak sie czujesz z mysla ze tak czekalas na dwie kreski i je masz?;-) dla mnie to takie nierealne marzenie zeby to zobaczyc u Siebie.

My juz w lozku lezymy i zaraz nyny idziemy. Jutro moze pojde na szkolenie;-) bardzo sie ciesze bo mozr wroce do tego co uwielbialam robic;-)

Jugoslawa jak na froncie?

Luska kochana przypomnij ty dostalas wczesniej @? Jesli tak podaj date nastepnej ...

Jazza kochana podaj termin kolejnej @ ...

Lux ja co klapsow jestem przeciwna, poniewaz pokazuje to ze jestemy my dorosli bezsilni...jestem jak najbardziej za karnym jezykiem;-)

Anula biedny pisna oby wyzdrowial...u nas cioci pies tez mial wczoraj operacje, bo kosc mu jelito przedziurawilo...:-( jeszcze doba a by bylo po nim...chyba sie udalo i dochodzi do siebie;-)
 
Ostatnia edycja:
Jula hmm nie wierze poprostu ... nie dotarlo to jakoś do mnie i zobsczysz ze zobaczysz bo ja też nie wierzyłam !
 
lux: to czeka cie miły wieczorek z przyjaciółką :)

karola: wiem, że przyjdzie :)

missiiss: ale brzusio przepiękny! Normalnie laska z ciebie w tej ciąży :D Ślicznie. Biorę kawalątek, bo dodając do mojego obecnego po kolacji wyjdzie podobnie jak twój teraz :D:D:D

moniusia: jak ma przyjść niech przyjdzie, bo nie chcę żeby mi sie rozjechały cykle :/

haruna: książkowy test owu :D Do dzieła :D:D:D

tinuś: hej hej. To już 3 trymestr....wow! Może imię wpadnie jak sie córcia urodzi. Zobaczysz i powiesz :zosia, albo marysia, albo zuzia :D

anula: mam nadzieję :D

julia: o a co to za szkolenie? Mam nadzieję, że uda ci się iść :)

U mnie jeszcze @ nie przyszła. Niech już przychodzi, bo mi się cykle porozjeżdżają...może wraca organizm do tego co było przed leczeniem i będę miała znowu 30 dniowe? Pozostaje czekać. Przesadziłam z wysiłkiem fizycznym :/ Aaaa i wyczytałam, że pokrzywa ponoć może opóźniać @, a ja ostatnio popijam w trakcie dnia :/
 
Jugoslawa to co jutro beta?
Nic nie czujesz coby się zblizala?nic nie strzyka,nie cmi?
 
Anula ostatnio wyskoczył juz większy bo przez jakiś czas stał jakby w miejscu ;) no i juz sie nie ukryje ;) czuje sie dobrze, tylko kręgosłup dokucza, ale to ponoć normalka.
A Ty jak sie czujesz? Masz jakieś objawy? Bo moim objawem był brak objawów ;)
Mogę Ci polecić bardzo dobre witaminy- Omega Med Optima Forte, maja big5 dla kobiet w ciąży, odpowiednio zbilansowane i przyswajalne ;)

Miss jaki brzuszek! ;)
Juz tuż tuż do czasu tulenia Maleństwa ;)
 
Blair no to super ;-)
A ja hmm ... trochę zemdli czasem no i wczoraj brzucho cmil jak na @ dzisiaj przez chwile tez ale zapodalam nospe w razie czego po czym cofnelo mnie po niej .... i pryszczyce mam i wogole tlusta cere grr
 
reklama
Anula super, udało się, masz dwie kreseczki :-):tak::happy: zadraszczam :-D

Jugosława póki nie ma @ jest nadzieja !;-)

Coraz więcej kreseczek się pojawia, oby dalej trwała ta dobra passa :-)

Ja dzisiaj padam na ryjek, zaraz mykam spać :tak:

A co do mego chłopa to jakiś wybryk natury i masochista z niego jest, treningi codziennie i po przebiegnięciu 15- 20 km banan na twarzy :szok:

Ja sama nie wiem jak on to robi, ważne że bieganie daje mu satysfakcję i ma się na czym wyładować ;-)
 
Do góry