reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

No pięknie! No i jest bladzioszek :) Jak na ten dzień cyklu to masz naprawdę szczęście, że wyszedł tak wcześnie. I że w ogóle wyszedł! :) Jupi :) No to pięknie się maj u nas zaczyna :)
 
reklama
Mój test OWU. już chyba też pozytywny :D Dwie identyczne kreski :) może za kilka godzin ta druga będzie ciemniejsza :) Juhu 14 d.c. ;) działamy dalej :D niech on tylko wróci :D :D :D haha ;) Pochwalę się, a co ;)

CAM00153.jpg już trochę zaczęły jaśnieć ;)
 

Załączniki

  • CAM00153.jpg
    CAM00153.jpg
    10,2 KB · Wyświetleń: 36
Ostatnia edycja:
Anulcia
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!! Widze ja widze piekna jest!!:-D :*

Julcia
Kochana jestem czytam was zagladam ale nie chce wam przeszkadzac bo ja juz tylko jecze ;-):p w pn ide do szpitala i za dwa tyg. Ciachu ciachu :-) juz 37 tc leci wiec ciesze sie ze dotrwalam do maja. Szyja mi sie skraca tylko mimo szwu i lekow co cheila to mmniej. Jak tam z mkiem sie juz polepszylo mam nadzieje?:-)

Caluje was wszystkie i sle fluidki co by wiecej kresek bylo no bo maj mamy laski !!:-D
~~\\~÷÷·~♡♡♡~♡·~÷~》~《~··~》~ lapcie wszystko :-);-)
 
Jazza ja w polskim sklepie pracuje i mam polskie produkty ale piekarnia ma tylko paczki. Czasami bulki z serem.
A takich eklerkow polskich znalezc nie moge. Niby w tesco maja eklery ale to nie to...
 
reklama
Do góry