reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

AsiaSzw pieknego masz synka cudo normalnie.no gdzie ta Ania???zaraz jade do tesciow pomoc w ogrodzie,ale chcialabym przeczytac ze sa 2 kreski
 
reklama
specjalnie trzyma nas w niepewnosci:-)Edita doczytuje dopiero i super ze wizyta ok,zebym miala jak z R wyjechac to moze i nam by pomoglo ale niestety komunia za pasem.za tydz idziemy na wesele,wiec ciagle cos.
 
Fruzka tak milo popatrzec. Ja tez czekam na dwie kreski. A zaraz do pracy i już się boję co tam będzie. Wieczorem dostawa była
 
Cytrynowa pewnie zapierdziel bedziesz miala...mnie tak brzucho trzaska nie chce mi sie nigdzie jechac...jeszcze ze mnie tak leci ze masakra..
 
Witam

Blair co tam u Ciebie kochana?

Miss hop hop????!!!!

Asiu milo ze do nas zajrzalas;-) Ignas cudenko:-)

Anula halo wszyscy czekaja z niecierpliwoscia;-)

My jeszcze zalegamy w lozku;-) mielismy troszke porobic w ogrodzie bo niema kiedy ale dzis na pogoda nierozpieszcza:/

Milego dnia;-)
 
reklama
Do góry