reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dzidzię 2014/2015, problemy - wymiana doświadczeń:)

Ja miałam krótkie cykle po 18, 22 dni a krwawienie trwało 8 dni i też byłam zaniepokojona. I dopiero wtedy lekarz zbadał mi hormony i zaczął się ten cały monitoring, leki itd. Po tym duphastonie wydłużył się cykl do ok. 28 dni
 
reklama
3dni po owu. Ale ty chodzisz na monitoring prawda?
Te 4 dni to jest przyjete jezeli sprawdza sie tempke tylko i wtedy 4 dni po skoku mozna uznac ze owu byla (jesli tempka sie utrzymuje). A skoro ty na monitoring chodzisz to wiesz w 100% ze owu byla takze sie tym nie martw.
Ale ja bym spytala gina czy ci nie da luteiny/duphaston na 10 dni wtedy jakbys rala 3 dni-4dni po owu mialabys faze lutealna 13-14dni....
 
Ja mam bardzo nieregularne cykle. w zeszlym roku mialam krwaiwnie przez prawie 3 miesiace z moze trzema dniami przerwy. U mnie hormony ok teraz wkoncu ginekologia w szpitalu sie zainteresowala I bede miala ta laparo i badania. Bo tak tu w irlandii to wszystsko robi lekarz pierwszego kontaktu.
 
aha rozumiem. wiesz za pierwszym razem kazal mi brac dupka 10 dni, a teraz powiedzial ze 7 dni. Ja nie wiem czy on sie pomylił? Tak chodze na monitoring.
To dobrze że się w koncu Toba zajmą. 3 ms mieć okres, boże :/ anemii się można nabawić.
 
A już się nie będę pytać :) przyjmę Twoją drugą wersję że owu byla wczesniej i dlatego kazal krócej brac ;)
Powiem Ci szczerze że nie nastawiam się na pozytyw :/ jakieś mam takie przeczucie że i tym razem się nie udało.
Ja go poproszę o badanie nasienia dla męża na następnej wizycie, może z nim jest coś nie tak jak trzeba ;)
 
Czesc dziewczynki co slychac?? Jak weekend? ?
Ja wczoraj mialam urodziny wiec wyszlismy sie zabawic. Pogralismy w billard i snooker zjedlismy cos, chlop sie opil z kumplem ja jeden drink i wygadalam sie z kolerzanka. Fajnie bylo wrocilismy po polnocy.
Dopiero wstalam :p
Chyba wkoncu okres sie konczy bo pod wieczor byly juz plamienia.
Milego weekendu!
Oluchapoducha trzymam kciukasy
 
Hej :) Wszystkiego najlepszego :) widzę miło spędziłaś urodziny :) U mnie taka pogoda że nie wiadomo jak sie ubrać, raz cieplo raz chlodno i mnie juz boli gardło :( szybko lecą te weekendy :( jutro już do pracy :/
Dzięki za kciuki, w środę zrobię test.
Jakaś cisza na forum nastała ;)
 
Na Ratunek nie zazdroszczę tak długiego krwawienia, ja miałam teraz prawie 6 dni i miałam dość:)
Olucha trzymam kciuki mocno, ale znam to "przeczucie" też tak mam.
Ja dziś już nie muszę mieć żadnego przeczucia, tak jak myślałam, mam cykle bezowulacyjne i ten już mogę spokojnie spisać na straty, wierzę jednak że tym razem trafiłam w dobre ręce....
Dziś mój ginekolog potwierdził, że jest 10dc a u mnie nie widzi nic co by mogło przypominać jakikolwiek pęcherzyk, a już nawet nie mówi o pęcherzyku dominującym, no bo jak go odnaleźć skoro żadnego nie ma, buuu:(
Dostałam więc clo od 3-7dc i w następnym cyklu znów monitoring, aby sprawdzić, czy coś się dzieje:) Tak że w tym cyklu sex tylko i wyłącznie z miłości:) bo nie ma czego zapładniać:(
 
reklama
Do góry