reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dzidziusia

Motylekkk

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Maj 2020
Postów
455
Hej wam, staramy się z narzeczonym o dzidzie.👨‍👩‍👧 Juz od conajmniej 4 miesięcy i nic nie wychodzi. Oboje jesteśmy młodzi ja mam 26 lat on jest po 30.
Powiedziecie czy pregna star pomaga w zajściu w ciążę ?
Dodam ze choruje na tarczyce ale jest ona uregulowana i biorę letrox 0.50
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Metoda kalendarzykowa opiera się głównie na pomiarze temperatury W POCHWIE (oczywiście zgodnie z "wytycznymi", czyli rano, przed wstaniem z łóżka, po kilku godzinach snu - ale to już dokładnie powiedzą Ci dziewczyny, które tą metodę stosują) , obserwacji śluzu i szyjki macicy.
Piszesz, że pomiaru nie stosujesz, więc już Ci odpada jeden czynnik.
A aplikacje kalendarzykowe to tylko aplikacje, wyliczają owulację na podstawie wzoru, a każda kobieta ma inny cykl.
Super, że kupiłaś testy, mam nadzieję, że zadziałają u Was :)
Tez mam taką nadzieję że nam pomogą :)
4 miesiące to jeszcze nie tak długo. Dopiero po roku bezowocnych starań ttzeba szukać przyczyny. Robisz testy owulacyjne? Wiesz kiedy ona wystepuje?
 
4 miesiące to jeszcze nie tak długo. Dopiero po roku bezowocnych starań ttzeba szukać przyczyny. Robisz testy owulacyjne? Wiesz kiedy ona wystepuje?
Testów nie robię, liczne sama i mam 3 kalendarzyki, mniej więcej wiem sama kiedy mam. Rozpoznaje po sluzie itp.
Tazke z testów jeszcze nie korzystałam.
 
Testów nie robię, liczne sama i mam 3 kalendarzyki, mniej więcej wiem sama kiedy mam. Rozpoznaje po sluzie itp.
Tazke z testów jeszcze nie korzystałam.

Powiem z doświadczenia ze możesz się równo mylić w tym temacie.
Mnie się wydawało, ze doskonale wiem kiedy mam owulacje, tez na podstawie wieloletnich obserwacji swojego ciała, i dopiero testy pokazały, ze myliłam się równo od początku do końca.
Przy pomocy testow dopiero zaszłam w druga ciąże. Po sześciu miesiącach stosowania..
 
No dokładnie, testy też nie są w 100 % skuteczne, ale chyba dają jaśniejszy obraz niż kalendarzyk. Mierzysz też temperaturę?
 
Powiem z doświadczenia ze możesz się równo mylić w tym temacie.
Mnie się wydawało, ze doskonale wiem kiedy mam owulacje, tez na podstawie wieloletnich obserwacji swojego ciała, i dopiero testy pokazały, ze myliłam się równo od początku do końca.
Przy pomocy testow dopiero zaszłam w druga ciąże. Po sześciu miesiącach stosowania..
Oooo, to pomyślę nad zmówieniem tych testów. Wtedy zobaczę czy pokrywają mi się z dniem kiedy myślę ze mam owulacje.
 
reklama
A w jaki sposób jeżeli mogę wiedzieć? Pytam z ciekawości bo te wzrosty temperatury nie są moim zdaniem odczuwalne. Zwłaszcza w pochwie.
Nie zwracam uwagi na temp w pochwie a w organizmie. W dzień kiedy mam wyższa jestem bardao ciepła na czole i duzo pije. Mierzylam kiedyś termometrem i zawsze mi sie pokrywało. Chociaż teraz człowiek skołowany jest z tym wszystkim.
A ty długo starasz sie o dzidzie?
 
reklama
Do góry