reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dziecko

reklama
Tsh zdecydowanie za wysokie... Mój endokrynolog jak zobaczył wynik 3,19 przy staraniach od razu zwiększył dawke leków. Ginekolog też od razu zaznaczył że za duże i musi spaść.

Spróbuj może u innego endo konsultacje, może wymyśli jakieś inne leczenie.
Jeśli jesteś ze Śląska mogę dać namiar na świetna Panią Profesor.

Niestety ale tarczyca to okropny narząd i często powoduje problemy z zajściem.

A co do plamien to też je miałam na początku miesiączki a teraz jestem w 7tc.
 
Niestety nie mogę brać leków, więc tarczyca jest nie leczona. Po wszelkich dziwnych lekach czuje się naprawdę źle do takiego stopnia że ląduje do szpitala. Brałam już Euthyrox, Letrox, Eltroxin i metizol niestety po nich idę spać i nie jestem do życia. Po większych badaniach wyszło że mam insulinooporość i niestety nie wszystkie leki mi służą :/
a jaki masz wskaźnik homa? Bierzesz leki ?
 
Niestety nie mogę brać leków, więc tarczyca jest nie leczona. Po wszelkich dziwnych lekach czuje się naprawdę źle do takiego stopnia że ląduje do szpitala. Brałam już Euthyrox, Letrox, Eltroxin i metizol niestety po nich idę spać i nie jestem do życia. Po większych badaniach wyszło że mam insulinooporość i niestety nie wszystkie leki mi służą :/

Euthyrox letrox i eltroxin są na NIEdoczynnosc
A Metizol na NADczynnosć

Pierwsze 3 to hormony terczycy działające pobudzająco
Metizol hamuje tarczyce co może dawać senność

Jeśli brałaś faktycznie wszystkie to może masz hashimoto?
Hasimoto daje najpierw nadczynność a potem przechodzi w niedoczynnosc...
Zrób badania na hashimoto...
 
Napisałam na priv
Euthyrox letrox i eltroxin są na NIEdoczynnosc
A Metizol na NADczynnosć

Pierwsze 3 to hormony terczycy działające pobudzająco
Metizol hamuje tarczyce co może dawać senność

Jeśli brałaś faktycznie wszystkie to może masz hashimoto?
Hasimoto daje najpierw nadczynność a potem przechodzi w niedoczynnosc...
Zrób badania na hashimoto...
 
Do góry