reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dziecko

reklama
To nie najlepiej. Mój endokrynolog powiedział, ze powinno być od 0,5 do max 2,5 wtedy jest ok. Idź na wizytę niech Ci zmieni dawkę leku.
Niestety nie mogę brać leków, więc tarczyca jest nie leczona. Po wszelkich dziwnych lekach czuje się naprawdę źle do takiego stopnia że ląduje do szpitala. Brałam już Euthyrox, Letrox, Eltroxin i metizol niestety po nich idę spać i nie jestem do życia. Po większych badaniach wyszło że mam insulinooporość i niestety nie wszystkie leki mi służą :/
 
Hej. Jestem tu nowa. Potrzebuję pomocy, bo nie wiem co jest grane, ale zacznę od początku. Staramy się od 3 miesięcy. Ostatnia miesiączka, która była w październiku od 22 do 30 października. Nie zbyt mocne krwiawienie powiedziałabym, że takie skąpe. Zawsze jak miałam miesiączkę to aż ujmę to słowami wylewało mnie. Od 2 tygodni bardzo boli mnie dół brzucha, bądź jeden jajnik lub drugi, piersi bolące i kręgosłup, mdli od czasu do czasu. Zrobiłam test na betę( załączam zdjęcie) oraz morfologię gdyż mam niedoczynność tarczycy. Okazało się, że z tarczycą jest wszystko w porządku. Może popadam już w jakiś amok, bo bardzo się staramy. Powinnam dostać okresu lecz spóźnia się już 4 dni. Mam plamienie takie brozowawe z krwią z usg wyszło że jest wszystko w porządku wizyta była na początku październiku. Bardzo proszę o pomoc.
Zobacz załącznik 1215582Zobacz załącznik 1215583
Powtórzyłabym betę za 2 dni
 
Niestety nie mogę brać leków, więc tarczyca jest nie leczona. Po wszelkich dziwnych lekach czuje się naprawdę źle do takiego stopnia że ląduje do szpitala. Brałam już Euthyrox, Letrox, Eltroxin i metizol niestety po nich idę spać i nie jestem do życia. Po większych badaniach wyszło że mam insulinooporość i niestety nie wszystkie leki mi służą :/
O matko! To straszne ... 😳 pocieszę Cię może jedynie tym, ze 3 miesiące starań to nie jest długo. Polecam używać testów owulacyjnych, powinno przyspieszyć. A skoro nie leki, to może jakieś diety? TSH monitoruj co jakiś czas. Trzymam kciuki.
 
Ja mam od trzech miesięcy przed miesiączka brązowe plamienia, za pierwszym razem łudziłam się, że ciąża, ale no niestety. Staramy się od roku. Miałam dwie histeroskopie operacyjne, usuwane polipy z jamy macicy i zrosty. Aktualnie obfite miesiączki i baaaardzo skrzepowe. Lekarz ginekolog zalecił dietę niskoweglowodanową, spożywanie produktów o niskim IG oraz suplementacja, Dostałam też Utrogestan (progesteron), który ma wpłynąć pozytywnie na zagnieżdżenie zarodka. Ajj powiem wam dziewczyny, że to wszystko jest bardzo frustrujące...
 
reklama
Jeśli ostatnia miesiączka była od 22 do 30 października, a beta badana 14 grudnia, to nie ma szans, żeby się cokolwiek przesunęło, ciąży nie ma.
 
Do góry