reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
Pewnie, idź i przekonaj się, że test był w 100% ok. Ja jutro rano zrobię jeszcze drugi test 😉. Na krew nie będę chyba szła, bo mieszkam w małym mieście i zaraz wszyscy będą wiedzieć, że robiłam takie badanie, a szczerze to do 12 tygodnia nie zamierzam nic nikomu mówić 😊.
Za to zapisałam się na wizytę w przychodni przy szpitalu na Żelaznej w Warszawie na 10 lutego. Już się nie mogę doczekać co
zobaczę na USG 🥰
Ooo jestes spod warszawy? Ja teeez :D
 
reklama
Aga, gratulacje, jest kreseczka, delikatna ale od razu widac ze jest ! Nie trzeba nawet sie wpatrywac, jakim sposobem Ty tego nie zauwazylas ze taka zrezygnowana bylas ? ! 😀
Smigaj rob bete i zacznij sie cieszyc, taki preznet na urodziny 🥰
 
Aga, gratulacje, jest kreseczka, delikatna ale od razu widac ze jest ! Nie trzeba nawet sie wpatrywac, jakim sposobem Ty tego nie zauwazylas ze taka zrezygnowana bylas ? ! 😀
Smigaj rob bete i zacznij sie cieszyc, taki preznet na urodziny 🥰
Bo ja myślałam Ze to błąd fabryczny :p jutro o 9:30 idę na betę :) ale nadal nie wierze , to Nasz pierwszy cykl po spirali , mój mąż dumny jak koń :p mówi ze zrobił swoje na moje urodziny !
 
Widzę że dużo jest nas z tych rejonów 😀 ja też, tylko jeszcze troszkę więcej kilometrów na wschód od Warszawy 😉 też swego czasu dojeżdżałam do pracy do Warszawy 😀
Tak, 50 kilka kilometrów na wschód od Warszawy, a w Warszawie pracuję 😊

My z Jotką prawie koło siebie 😁
To do Ciebie w sumie tez rzut beretem pewnie :p
 
Boże kochany ... ja mam dziś termin miesiączki ! Czuje się dziwnie ! Podejrzewałam ze się coś tli! Ale nie chciałam się nastawiać ... wszystkie objawy zwalałam na rozregulowany organizm po spirali .. Nie nastawiałam się że tak szybko się uda ! To mój prezent urodzinowy .. dziś kończę 33 lata ...
Gratulacje !!! Super prezent!
 
Słuchajcie może się niepotrzebnie nakręcam ale dziś jest 8dpo i tak niemiłosiernie kłują mnie piersi i jajniki jak nigdy. Ciężko normalnie funkcjonować. Czyżby coś się w końcu działo ? 😉 za 2 dni zamierzam zrobić test domowy z krwi bo już mam dość chodzenia do laboratorium na betę.
 
reklama
Słuchajcie może się niepotrzebnie nakręcam ale dziś jest 8dpo i tak niemiłosiernie kłują mnie piersi i jajniki jak nigdy. Ciężko normalnie funkcjonować. Czyżby coś się w końcu działo ? 😉 za 2 dni zamierzam zrobić test domowy z krwi bo już mam dość chodzenia do laboratorium na betę.
Powodzenia ❤️
 
Do góry