reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
Nawet nie mam zamiaru się Ciebie pozbywać 😁 w głębi ducha cieszę się bardzo ! Ale jest ta szczypta niepewności aby było wszystko dobrze !
Bedzie dobrze:) musi byc dobrze!! 😍😍
My idziemy za Twoim przykładem razem z Tobą na październik także wiesz 😉
No ko dobrze prawisz! Niech nam fluidy ciazowe przesyla teraz 😂
 
reklama
Ja z takich wad mam 3 latka w domu[emoji1]
Mi tylko takie testy wychodziły z synkiem. Dopiero chyba w 3 miesiącu testy były ładnie widoczne. A z ciążą było wszystko w porządku i przyrost też idealny. Także Kochana teraz ino Nas tą wadą tutaj wszystkie pozarażaj[emoji16][emoji16][emoji16]
Trzymam za Was kciuki kochane ! Cały czas myśle że to wada fabryczna !
 
reklama
Jutro idę dla pewności na krew , mam nadzieje se to nie błąd fabryczny testu ;)
Pewnie, idź i przekonaj się, że test był w 100% ok. Ja jutro rano zrobię jeszcze drugi test 😉. Na krew nie będę chyba szła, bo mieszkam w małym mieście i zaraz wszyscy będą wiedzieć, że robiłam takie badanie, a szczerze to do 12 tygodnia nie zamierzam nic nikomu mówić 😊.
Za to zapisałam się na wizytę w przychodni przy szpitalu na Żelaznej w Warszawie na 10 lutego. Już się nie mogę doczekać co
zobaczę na USG 🥰
 
Do góry