reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
U mnie przemęczenie zawsze zwiastuje coś niepokojącego, ale ja jestem nadmiernie aktywna. Może warto zrobić podstawowe badania u rodzinnego, zawsze to.trocje uspokoi jeśli będzie w porządku.

Aga87Ian jeśli nie przyjdzie to może poczekaj z 2-3 dni i powtórz. Nie zawsze wychodzą od razu. 😀
Kochana wszystkie badania miałam robione pod koniec roku , włącznie z usg wszystkich narządów i cytologia ! Moje znajoma ma nowotwór , nie badała się .. jak się okazało ze jest chora to ja od razu się badałam ... i wszystko jest ok :) wyciągnęłam 5 stycznia spirale ... lekarka mówiła ze możemy od razu się starać ze są wielkie szanse ..
 
reklama
Kochana nie mogła wytrzymać ... test wyglada tak , miesiączka powinna być dziś ..
Wiesz, czasem test wychodzi dopiero kilka dni po terminie miesiączki... Owulacja się opóźni i już wszystko się sypie. Daj sobie jeszcze chwilę 😏

Wiecie, jednak ciąża w ciut późniejszym wieku to meeeega stres 🤦‍♀️. Ciągle myślę, a co jeśli coś będzie nie tak....
 
Dzięki dziewczyny 😀 postaram się coś z tym zorbic 😀 No właśnie podstawowe badania mam chyba w miarę ok, tak mówiła wczoraj moja gin, ale hormonów nie badałam, jakie powinnam zrobić te badania, macie jakieś propozycje? Jedyne co, to cukier wyszedł mi dosyć wysoki bo 99 więc górna granica, nie wiem czy to może być efektem mojego samopoczucia. W pierwszej ciąży miałam cukrzycę ciażową, ale później to się unormowało. Ma któraś z was taki cukier i mogłaby mi coś podpowiedzieć?
 
Wiesz, czasem test wychodzi dopiero kilka dni po terminie miesiączki... Owulacja się opóźni i już wszystko się sypie. Daj sobie jeszcze chwilę 😏

Wiecie, jednak ciąża w ciut późniejszym wieku to meeeega stres 🤦‍♀️. Ciągle myślę, a co jeśli coś będzie nie tak....

Mam identycznie, też się zastanawiam, a co jeśli... Ale mi się wydaje , że to jest kwestia tego, że odpowiedzialnie podchodzimy do tego tematu i chciałybyśmy żeby wszystko było ok, tylko czasami warto byłoby wyłączyć to myślenie, ale nie wiadomo jak to zrobić 😀
 
Wiesz, czasem test wychodzi dopiero kilka dni po terminie miesiączki... Owulacja się opóźni i już wszystko się sypie. Daj sobie jeszcze chwilę 😏

Wiecie, jednak ciąża w ciut późniejszym wieku to meeeega stres 🤦‍♀️. Ciągle myślę, a co jeśli coś będzie nie tak....
Chyba mi się nie dołączył plik :( dobrze myśle ? Bo go nie widzę nigdzie ..
 
9512E352-87F1-40DB-956D-E583F8A725A4.jpeg
 
Dzięki dziewczyny 😀 postaram się coś z tym zorbic 😀 No właśnie podstawowe badania mam chyba w miarę ok, tak mówiła wczoraj moja gin, ale hormonów nie badałam, jakie powinnam zrobić te badania, macie jakieś propozycje? Jedyne co, to cukier wyszedł mi dosyć wysoki bo 99 więc górna granica, nie wiem czy to może być efektem mojego samopoczucia. W pierwszej ciąży miałam cukrzycę ciażową, ale później to się unormowało. Ma któraś z was taki cukier i mogłaby mi coś podpowiedzieć?
Ths, ft3-ft4, progesteron, prolaktyna napewno
Ten test jest pozytywny gapo!!!!! Gratuluje!!!!!!
Kreska jak ch...!!!!!
 
reklama
Do góry