reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
A robiłaś wcześniej test ? Był pozytywny ?
Zatem tak. Z synem starszym (pierwsza ciąża) zrobilam dzien po terminie @ i byla biel vizira. Nawet cienia cienia nie bylo.. ale tydzien noe mialam @ nadal wiec po tygodniu czyli dokładnie 8 dni po terminie @ zrobilam i wyszedł megaśny bladzioch.. poszlam zrobic będę i tam wyszlo, że ciąża jak nic.

Potem mialam 3 biochemiczne testy robione 2-3 dni przed terminem z mega cieniami cieniów i @ przychodzila 3-6 dni po terminie..

Młodszy synek, test zrobiony 4 dni przed terminem @ ,bo bore bromergon i w nocy mmie styrało po wzięciu go.. wiec rano zrobilam test zeby wrazie czego ho odstawic i wyszedl mi cień cienia.. powtórzyłam popoludniu i nadal cień cienia był.. w dniu @ nadal byla blada kreska,ale zrobilam betę i bylo ok.

Taka historia :)
 
reklama
Zatem tak. Z synem starszym (pierwsza ciąża) zrobilam dzien po terminie @ i byla biel vizira. Nawet cienia cienia nie bylo.. ale tydzien noe mialam @ nadal wiec po tygodniu czyli dokładnie 8 dni po terminie @ zrobilam i wyszedł megaśny bladzioch.. poszlam zrobic będę i tam wyszlo, że ciąża jak nic.

Potem mialam 3 biochemiczne testy robione 2-3 dni przed terminem z mega cieniami cieniów i @ przychodzila 3-6 dni po terminie..

Młodszy synek, test zrobiony 4 dni przed terminem @ ,bo bore bromergon i w nocy mmie styrało po wzięciu go.. wiec rano zrobilam test zeby wrazie czego ho odstawic i wyszedl mi cień cienia.. powtórzyłam popoludniu i nadal cień cienia był.. w dniu @ nadal byla blada kreska,ale zrobilam betę i bylo ok.

Taka historia :)
No to faktycznie ciekawie !!! U mnie za pierwszym razem wyszły dwie piękne grube krechy ... ale wtedy nie miałam totalnie żadnych objawów poza tą niby grypą no i się nie nastawiałam wogole ! Od paru dni czuje się dziwnie dosłownie .. nie tak jak wcześniej , może sobie wkręcam po prosi bo to pierwszy cykl bez spirali ... nie Była ona hormonalna .. niby po niej od razu wraca organizmów normy , mąż mi nie popuszczał ;) zawsz cierpiałam tydzień przed miesiączką, plamilam ... brzuch bolał a tu nic z tych rzeczy ... Jestem głupia dziś jak but ;)
 
No to faktycznie ciekawie !!! U mnie za pierwszym razem wyszły dwie piękne grube krechy ... ale wtedy nie miałam totalnie żadnych objawów poza tą niby grypą no i się nie nastawiałam wogole ! Od paru dni czuje się dziwnie dosłownie .. nie tak jak wcześniej , może sobie wkręcam po prosi bo to pierwszy cykl bez spirali ... nie Była ona hormonalna .. niby po niej od razu wraca organizmów normy , mąż mi nie popuszczał ;) zawsz cierpiałam tydzień przed miesiączką, plamilam ... brzuch bolał a tu nic z tych rzeczy ... Jestem głupia dziś jak but ;)
Spoko ja tez juz sobie wkręcam wiec nie jestes sama 🤣😂
 
Spoko ja tez juz sobie wkręcam wiec nie jestes sama 🤣😂

Może nie wkręcasz, a po prostu już tam się zakiełkowało co nie co 😁

No to faktycznie ciekawie !!! U mnie za pierwszym razem wyszły dwie piękne grube krechy ... ale wtedy nie miałam totalnie żadnych objawów poza tą niby grypą no i się nie nastawiałam wogole ! Od paru dni czuje się dziwnie dosłownie .. nie tak jak wcześniej , może sobie wkręcam po prosi bo to pierwszy cykl bez spirali ... nie Była ona hormonalna .. niby po niej od razu wraca organizmów normy , mąż mi nie popuszczał ;) zawsz cierpiałam tydzień przed miesiączką, plamilam ... brzuch bolał a tu nic z tych rzeczy ... Jestem głupia dziś jak but ;)

U mnie dwa dni po terminie wyszły bladziutkie kreseczki. Tego samego dnia poszłam na betę. A dopiero kilka dni później takie grubsze i obfite krechy wyszły :D
 
Cieszę się , czasami myśle że fiksuje bo jak w grudniu ktoś by mi powiedział że będę myśleć o ciąży to bym go śmiechem zabiła .. a tu takie coś ...
Wszystko z tobą ok :D ja bede zawszw powtarzać, że w ciążę to najlepiej z zaskoczenia sobie zajsc 😂🤣 napewno sie uda , zupełnie nie planowana
Może nie wkręcasz, a po prostu już tam się zakiełkowało co nie co 😁



U mnie dwa dni po terminie wyszły bladziutkie kreseczki. Tego samego dnia poszłam na betę. A dopiero kilka dni później takie grubsze i obfite krechy wyszły :D
Nie , raczej sobie wkrecam :) bylo za duzo stresu, za wiele presji sie zbudowalo.. myślę ze doopa z tego:p
 
Hej dziewczyny 😀 może coś mi doradzicie, ostatnio jestem ciągle zmęczona, nic mi się nie chce, jest mi jakoś tak ciężko , chodzę cały czas poddenerwowana, sama nie wiem jak to opisać, czy to jakieś przesilenie, przemęczenie, nie wiem... Przez to jak się czuję, mało jest przytulanek. Wiem, że może więcej ruchu by pomogło, ale nie mogę się zmotywować jak wracam z pracy to marzę tylko o tym żeby się położyć i koło się zapętla... A tak poza tym, wczoraj miałam teleporade z moja gin i wyniki badań mam dobre, także życzyła przyjemnej prokreacji i żebyśmy się niedługo spotkały znowu 😀
 
Hej dziewczyny 😀 może coś mi doradzicie, ostatnio jestem ciągle zmęczona, nic mi się nie chce, jest mi jakoś tak ciężko , chodzę cały czas poddenerwowana, sama nie wiem jak to opisać, czy to jakieś przesilenie, przemęczenie, nie wiem... Przez to jak się czuję, mało jest przytulanek. Wiem, że może więcej ruchu by pomogło, ale nie mogę się zmotywować jak wracam z pracy to marzę tylko o tym żeby się położyć i koło się zapętla... A tak poza tym, wczoraj miałam teleporade z moja gin i wyniki badań mam dobre, także życzyła przyjemnej prokreacji i żebyśmy się niedługo spotkały znowu 😀
No z tego opisu to moim zdaniem masz jakis zespół załamania w staraniach 3Z.. :) zrezygnowanie, zmęczenie, zdenerwowanie..

Musisz sie pozbyć tego stanu. Koniecznie! Znam go dobrze i wiem jaki jest antykoncepcyjny. Proponuje Ci wziasc kartkę i dlugoypis, wypisać wszystkie te zle rzeczy ,ktore siedzą Ci w glowie, ktore Twoim zdaniem mogą byc przyczyną, a nastepnie pomysleć co jest ważniejsze i wypisac z boku te dobre rzeczy, na ktore mozesz zamienić swoja bezradnosc i zmarnowanie.. tych dobrych rzeczy może byc na liscie mniej, jednak wcale nie oznacza ze jest to źle.. maja większą wartość. Na mniejszej ilosci rzeczy latwiej sie skupić. 😉
Takie zadanie od terapeuty na dzisiejszy dzien :)


A robiłaś jakieś badania hormonów??
 
Hej Kochane ! Co tam u Was dzisiaj ? Wiecie co ... od rana mnie mdli , jakoś mi jest niedobrze ... wczoraj kłuła mnie cała prawa strona podbrzusza , a @nie widać ... i ten ból piersi .. test wczoraj negatywny !:(
 
reklama
Hej dziewczyny 😀 może coś mi doradzicie, ostatnio jestem ciągle zmęczona, nic mi się nie chce, jest mi jakoś tak ciężko , chodzę cały czas poddenerwowana, sama nie wiem jak to opisać, czy to jakieś przesilenie, przemęczenie, nie wiem... Przez to jak się czuję, mało jest przytulanek. Wiem, że może więcej ruchu by pomogło, ale nie mogę się zmotywować jak wracam z pracy to marzę tylko o tym żeby się położyć i koło się zapętla... A tak poza tym, wczoraj miałam teleporade z moja gin i wyniki badań mam dobre, także życzyła przyjemnej prokreacji i żebyśmy się niedługo spotkały znowu 😀

U mnie przemęczenie zawsze zwiastuje coś niepokojącego, ale ja jestem nadmiernie aktywna. Może warto zrobić podstawowe badania u rodzinnego, zawsze to.trocje uspokoi jeśli będzie w porządku.

Aga87Ian jeśli nie przyjdzie to może poczekaj z 2-3 dni i powtórz. Nie zawsze wychodzą od razu. 😀
 
Do góry