reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

A u mnie 24dc, i mialam troszkę kremowego sluzu jak kawa z mlekiem. Kurczę oby nie jakies plamienia bo tego nigdy nie mialam tylko od razu okres przychodził. Wedlug apki 6 dni do okresu, ale bedzie wcześniej skubany[emoji13]
No i ogolnie to bardzooo mi mokro[emoji13] oby nie jakas infekcja
 
reklama
A u mnie 24dc, i mialam troszkę kremowego sluzu jak kawa z mlekiem. Kurczę oby nie jakies plamienia bo tego nigdy nie mialam tylko od razu okres przychodził. Wedlug apki 6 dni do okresu, ale bedzie wcześniej skubany[emoji13]
No i ogolnie to bardzooo mi mokro[emoji13] oby nie jakas infekcja
Ohoho.... [emoji16] Czyzby prezent pod choinkę?.[emoji7]
 
Dzień dobry Ja już po pobraniu krwi i zakupach [emoji14] pierwszy raz nawet nie poczułam jak mi pobierala [emoji854] ciekawe jak tam moje tsh.. mam nadzieje ze jakos ladnie spadlo [emoji120]
No i mlodemu juz prezent kupiony, dostanie grę spadajace małpki, gry z trefl Skojarzenia i Liczymy i wielkie terenowe auto na pilota [emoji854] bedzie jezdzil [emoji28]
Tz mamie jeszcze kupilam ladne rekawiczki i kubek termiczny z napisem mialam wypic mleko a pije prosecco [emoji14] i tz tacie podobny tylko z napisem kubek prawdziwego władcy [emoji14]
 
Dzień dobry Ja już po pobraniu krwi i zakupach [emoji14] pierwszy raz nawet nie poczułam jak mi pobierala [emoji854] ciekawe jak tam moje tsh.. mam nadzieje ze jakos ladnie spadlo [emoji120]
No i mlodemu juz prezent kupiony, dostanie grę spadajace małpki, gry z trefl Skojarzenia i Liczymy i wielkie terenowe auto na pilota [emoji854] bedzie jezdzil [emoji28]
Tz mamie jeszcze kupilam ladne rekawiczki i kubek termiczny z napisem mialam wypic mleko a pije prosecco [emoji14] i tz tacie podobny tylko z napisem kubek prawdziwego władcy [emoji14]
Byłam wczoraj w empiku i tam było sporo kubków z różnymi wzorami i śmiesznymi tekstami :)
 
Na razie mi kazal do poniedziałku ale ostatnio pamietam jak bylam mowil o 5 dniach.

I mowilam ze mialam 1 raz takie plamienia to mowil ze mi moze cos na progesteron da
Ja ostatnio miałam 3 dni plamień przed @ .. Kiedy bada się progesteron? 7dni po owu?
Chyba sobie zbadam :D dobrze, że mamy synchronizację bo ty chodzisz do lekarza a ja mam informację :D :D :D :D
 
Dzień dobry Ja już po pobraniu krwi i zakupach [emoji14] pierwszy raz nawet nie poczułam jak mi pobierala [emoji854] ciekawe jak tam moje tsh.. mam nadzieje ze jakos ladnie spadlo [emoji120]
No i mlodemu juz prezent kupiony, dostanie grę spadajace małpki, gry z trefl Skojarzenia i Liczymy i wielkie terenowe auto na pilota [emoji854] bedzie jezdzil [emoji28]
Tz mamie jeszcze kupilam ladne rekawiczki i kubek termiczny z napisem mialam wypic mleko a pije prosecco [emoji14] i tz tacie podobny tylko z napisem kubek prawdziwego władcy [emoji14]
Super , ja też już prezenty mam [emoji16] Mężowi kupiłam płaszcz zimowy , ciekawe czy mu się spodoba [emoji6] bo mi sie podoba [emoji23]Młodej kupiłam kostkę interaktywną, jakiś tam labirynt z koralikami i zestaw sukieneczka i bluzeczka. [emoji7]
Screenshot_20181214-215148_Samsung%20Internet.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181214-215148_Samsung%20Internet.jpeg
    Screenshot_20181214-215148_Samsung%20Internet.jpeg
    19,5 KB · Wyświetleń: 333
reklama
Ja ostatnio miałam 3 dni plamień przed @ .. Kiedy bada się progesteron? 7dni po owu?
Chyba sobie zbadam :D dobrze, że mamy synchronizację bo ty chodzisz do lekarza a ja mam informację :D :D :D :D
No ja wlasnie tez a nigdy tyle nie plamilam przed @ ..Tylko ze wlasnie ja mialam progesteron 7dpo dobry... no ale widocznie moze potem mi za drastycznie spada nie wiem [emoji39] powiedzial ze najpierw zobaczymy te pecherzyki a potem mi najwyzej cos zapisze ;-) w sumie jeszcze nie wie cp z tymi polipami wiec co rusz to co innego wychodzi [emoji39]
 
Do góry