reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Nigdy wcześniej nie obserwowałam swojego organizmu pierwsze dziecko urodziłam mając 20 lat później parę zaqirowań w życiu rozwód, zmiana pracy i życia o 180 stopni nowy partner i dopiero gdy obudziłam się że to ostatni gwizdek na dziecko czyli w lipcu tego roku :D:D:Dzaczęłam obserwacje i już dwa razy byłam pewna że jestem w ciąży z objawów a jednak @ przychodziła Chociaż teraz tylko na jeden dzień i jeszcze mam nadzieję ;)
 
Nie. Sama chciałam żeby się zbadał. Pierwsza ciążę poronilam(uszkodzone plemniki też mogły być powodem) staramy się od kwietnia i nie wychodzi więc chciałam to sprawdzić. Dodatkowo mam jeszcze mutacje mthfr także nie jest z górki :)
A na czym polega ta mutacja? Bardzo przeszkadza w zajsciu w ciążę?
My się od listopada staramy, ale u nas niestety ciężka sprawa, bo mąż ciągle w delegacji i przyjeżdża tylko na tydzień. Jeszcze mam dużo pęcherzyków na jajnikach, ale lekarz narazie mówi, ze to nie PCOS. Okresy mam nawet regularne (+/-2 dni). Początkiem roku mialam tylko sytuację,że spóźnił się o 10 dni. No i lekarz stwierdził, ze mamy się postarac rok. Jak nie wyjdzie to wtedy szczegółowe badania. Ale my nawet pełnego cyklu nie mielismy :(
 
Nigdy wcześniej nie obserwowałam swojego organizmu pierwsze dziecko urodziłam mając 20 lat później parę zaqirowań w życiu rozwód, zmiana pracy i życia o 180 stopni nowy partner i dopiero gdy obudziłam się że to ostatni gwizdek na dziecko czyli w lipcu tego roku :D:D:Dzaczęłam obserwacje i już dwa razy byłam pewna że jestem w ciąży z objawów a jednak @ przychodziła Chociaż teraz tylko na jeden dzień i jeszcze mam nadzieję ;)
Nadzieję trzeba miec zawsze :) mimo wszystkiemu, co się w zyciu dzieje :)
 
Napisz mi wiek, od kiedy dokladnie sie starasz i o ktore dziecko[emoji5]

29 lat, u mnie długa historia bo jak miałam 23 lata zaczęłam się starać z mężem przez ponad trzy lata później niestety zmarł i niedoczekalismy się naszego szczęścia [emoji20] teraz życie na nowo dało mi szanse i od tamtego roku od sierpnia czyli 15 cykli starań.
 
29 lat, u mnie długa historia bo jak miałam 23 lata zaczęłam się starać z mężem przez ponad trzy lata później niestety zmarł i niedoczekalismy się naszego szczęścia [emoji20] teraz życie na nowo dało mi szanse i od tamtego roku od sierpnia czyli 15 cykli starań.
Bardzo mi przykro[emoji20]
Juz Cie dopisalam[emoji8]
 
reklama
Do góry